1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gitara

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xtomashx, Sierpień 16, 2013.

1. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupię gitarę 100% sprawną. Musi działać ze wszystkimi grami muzycznymi. Czekam na propozycje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam jedną przewodową stan BDB i jedną bezprzewodową stan BDB-, sprawdź oferty na allegro i daj znać ile to się ceni bo nawet nie wiem. :)

4. reddread

reddread Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Mam bezprzewodową od Guitar Hero: Warriors of Rock.Stan idealny,malo używana.Gwarancja skonczyła się kilka tygodni temu.Moge sprzedać razem z grą(grane z dysku,igła).Zaproponuj cene i się dogadamy

Wczytywanie...

Poleć forum