1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gitara

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Inter, Czerwiec 2, 2011.

1. Inter

Inter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zakupiłem parę dni temu zestaw Band Hero Super Bundle Pack. Miałem tam bębny, mikrofon(jeszcze nawet nie odpakowałem ^^) i gitarkę.
    Była to taka gitarka :
    http://musicgaming.pl/img/articles/200912/guitar-hero-guitars-gh5-vs-world-tour.jpg (Ta niżej)

I teraz mam problem, ponieważ chciałbym dokupić drugą gitarę i starą zostawić jako bass (tak wiem, że to obojętnie która).
    I tutaj pojawia się problem. Potrzebuję znawcy w tych sprawach:
    1. Chciałbym gitarę z przyciskami widocznymi na wierzchu.
    2. Rozmiarowo może być taka lecz wolałbym ciutkę większa.
    3. Żeby była kompatybilna z wszystkimi grami z seri Rock Band i Guitar Hero(BARDZO WAŻNE).

Oczywiście tutaj wchodzą koszty, w sensie żebyście mi nie polecali gitarki za 600 złoty bo bym wolał kupić już bundles packa do World Tour'a. Jeszcze jest kwestia czy taką gitarę mogę kupić oddzielnie ? Jeśli tak to gdzie, bo nie mogę znaleźć nigdzie oddzielnie. Wiem, że truję ale jeśli ktoś wie coś na ten temat będę wdzięczny :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    co to znaczy przyciski widoczne na wierzchu?? a gitary sa wszystkie jednakowej wielkosci, kup taka sama i bedzie dzialac ok, i na allegro jest pelno pojedynczych gitar wiec nie gadaj glupot ze nie ma bo ja sam kupilem tylko sama gitare

4. Inter

Inter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeszukiwałem allegro, ceneo, rożne nokauty i inne sklepy ale ciężko znaleźć Generic'a NOWEGO.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to pozdro dla ciebie, ja wszedlem przed chwila i znalazlem, a te gitary co pokazales na zdjeciu to les paul

6. theds

theds Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wrocław
    Szukaj na allegro bądź gametrade.

Wczytywanie...

Poleć forum