1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gitary Rock Band / Guitar Hero - różnice.

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez shadzor, Luty 13, 2010.

1. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    witam!

chciałbym się dowiedzieć co nieco na temat różnic w samym graniu, na poszczególnych gitarach z Rock Band i Guitar Hero. Wiem jaka jest kompatybilność gitar, więc to mi nie potrzebne, za to bardziej zastanawiam się np. które wielkościowo zbliżone są do prawdziwych gitar, a które są jakby "miniaturkami", i w ogóle na której z gitar gra się najprzyjemniej ?

najbardziej interesują mnie gitary Fender Stratocaster oraz Xplorer, ale chętnie posłucham też o innych.

Zaznaczam, że gitara, która mam zamiar kupić jest moją pierwszą, więc nie mam żadnego porównania z własnego doświadczenia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NSbikesCO

NSbikesCO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Kupuj World Tour jest kompatybilna z wszystkimi grami typu Guitar Hero.

4. shadzor

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    jak już mówiłem, nie chodzi mi o kompatybilność tylko raczej odczucia, na której gitarze gra się najprzyjemniej, co przeszkadza lub co jest świetne itp. No i która gitara gabarytowo jest największa/przypomina normalną, prawdziwą gitarkę, bo trochę odrzuca mnie "miniaturyzacja" co niektórych modeli. To czy są kompatybilne z tymi lub innymi tytułami akurat mi nie robi tak wielkiej różnicy.

5. ToMaSz90

ToMaSz90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    Gdzieś w którymś temacie na forum ktoś zadawał takie pytanie i mu napisali że gitara z Rock Band 2.Ja mam gitarę z Guitar Hero II i jak chcesz żeby była zbliżona rozmiarem do prawdziwej to raczej nie jest to model dla Ciebie.

6. shadzor

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    no to gitarka z Guitar Hero II (bodajże Xplorer) odpada.

jakieś sugestie co do innych modeli ?

tak w ogóle mam na oku gitarkę Rock Band, ale z części 1szej, za 110 zł. Czy to dobry wybór? Czy odpowiada tym wyże napisanym "wymaganiom"? i ostatnie pytanie, czy to dobra cena :p

z góry dzięki za odpowiedź

7. Therioon

Therioon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Manchester
    Nie pakowałbym sie na Twoim miejscu w gitarę z RB tylko zainwestowałbym w coś takiego - Guitar Hero 5 + gitara XBOX- VDIGITALW-waPuławska (912214725) - Aukcje internetowe Allegro

Chodzi mi oczywiście o gitarę jaka w tym zestawie występuje. Taka sama jak w WT najlepsza gitara na jakiej grałem a z paroma miałem już do czynienia :)

Ważne jednak żeby była wykonana przez Red Octan, takie same wizualnie gitary robi inna firma i są dodawane już np. do Band Hero ale struna chodzi w nich dużo gorzej i sprawia wrażenie mniej solidnej.

8. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    (Sory za odswiezanie) ale mam pytanie czu gitarka od gh3 bedzie dzialac z gh metallica? bo moge miec zestaw gh3 a chce kupic gh metallica

9. DJ Kojot

DJ Kojot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Tak, będzie działała, mam tą samą i mimo, że kupiłem ja jako zestaw do PC to elegancko działa ze wszystkimi częściami GH czy Rock Band jakie tylko wyszły do tej pory więc nie wahaj się i bierz ten zestawik ;)

10. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja mam pytanie , które gitary guitar hero są miniaturyzowane , a które normalne i ile one mogą mieć cm długości?

11. Litz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
  12. Litz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Przepraszam za pomylke ale to gh2 wiec czy bedzie dzialac?

13. direk

direk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Masz przypięty w tym dziale topik z tabelą kompatybilności sprzętu. IMO najlepiej kupić Les Paula bezprzewodowego - jeszcze mi się nie zdarzyło żeby była z jakąś grą niekompatybilna, a mam wszystkie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum