1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gituar hero technika gry na gitarce

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez glaz_biker, Styczeń 1, 2010.

1. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    chialbym zeby osoby bardziej wprawione w granie na gitarze w gh wypowiedzialy sie na temat technik gry na poziomie od medium do experta. ja na easy gram juz bardzo dobrze, lecz mam problem na wyzszych poziomach poniewaz nie radze sobie z obslugiwaniem/odpowiednim chwyceniem freta. i czy stosowanie hammer on czy pull off tak bardzo usprawnia rozgrywke? generalnie w tutku radzili aby grac trzema palcami i tylko je przekladac ale w ogole nie moge tego ogarnac. moze macie jakies ciekawe i latwe propozycje aby sprawnie grac na wyzszych poziomach, pozdrawiam i dziekuje za pomocne odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. skols

skols Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kw
    Fret (jeśli to jet to co "uderzasz" prawą ręką, niby struny) to samym kciukiem. Ja akurat w dół tylko uderzam, choć na zmianę jest lepiej ale już się tak przyzwyczaiłem. Hammer on i pull off ułatwiają grę bo wtedy tylko raz używasz fret'a i potem same przyciski. A palcy używam 4, jest prościej zwłaszcza na expercie. Aktualnie z powodzeniem gram na hard'zie i niektóre piosenki na expercie. Wprawisz się na pewno.

4. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Frets to progi... W tym wypadku chodzi o te 5 kolorowych guzików na gryfie co chwytasz lewą ręką, natomiast to czym uderzasz w struny, kostkujesz to strum bar czy jakoś tak- to do kolegi wyżej.

odnośnie samego grania, to nie wiele pomogę, gram na zwykłej gitarze, na tej nie byłem w stanie sobie poradzić, lepszy zwykły elektryk - więcej frajdy.

chociaż co do "kostkowania" ja grałem tak jak zwykłą kostką - chwyciłem tą niby kostkę kciukiem i wskazującym i jazda :D

5. skols

skols Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kw
    Dziękuję za poprawę. Teraz będę wiedział :)

6. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    na medium hammer-ony i pull-offy zdarzaja sie zadko i nie sa niezbedne. jesli zaczynasz grac na hardzie MUSISZ to opanowac. pamietaj tez grajac na medium zeby nie przesuwac reki po gryfie (pod kazdym palcem masz miec zawsze ten sam przycisk). kiedy grasz juz pomaranczowe nutki przesuwaj CALA reke o jedna nute w prawo/lewo (zalezy czy masz lefty flip wlaczony). naucz sie uzywac strum bara w gore i w dol kiedy masz takie same nutki jedna za druga lub jesli nie nadazasz. mysle ze to podstawowe rzeczy, w trakcie grania sam poznasz inne sposoby.

7. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    czyli generalnie polecacie gre czterema palcami?

8. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tak jak najbardziej grać 4 palcami, na wyższych poziomach nie dasz rady tak szybko przesuwać, nie ogarniesz tego 3 palcami i sie zajedziesz a to naprawdę ułatwia grę

9. Szemron

Szemron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja tam od razu po Easy, siadlem na Experta. Sam sie uczylem. Musisz uzywac czterach palcow, i na poczatek zeby wyrobic sobie prawa reke nie uderzaj struny gora+dol, ale sam dol, bedziesz mial sprawniejsza reke i bedzie Ci sie gralo latwiej. Cwicz, jezeli masz GH3, Hammerony na utworze Cult Of Personality. A expert zaczynaj na utworze One Metallici. Jezeli chcesz jeszcze jakis porad, pisz na PW. Zagralem TTFAF na 100%, wiem coś o GH :D

10. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    sry, ale jakos ci nie wierze, chyba ze na easy albo medium...

11. Szemron

Szemron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na expercie. Chcesz link do filmiku? :D

12. wsaadman

wsaadman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Dokładnie, to nie jest nie do wykonania ;)
    Co do strumowania w dwie strony - nie wyobrażam sobie grać w takie GH:Metallika bez tego. No przepraszam, ale jak zagrać whiplash, czy all nightmare long uderzając tylko w jedną stronę? :D

13. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    na yt jest duzo filmikow, z czego wiekszosc to sa boty, ael tak, chce link :D

14. technic

technic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Także nie wierze że zagrałeś na expercie 100% ;)

Tak jak wyżej polecam 4 palce, próbowałem na pięć ^^ nie dosyć że nie wygodnie to w ogóle wykonuje się zbyt wolne ruchy.

Ćwicz dużo "odskakiwanie" małego palca (by uderzać bodajże w pomarańczowy guzik na expercie).

Wczytywanie...

Poleć forum