1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głos 50 Cent'a w Modern Warfere 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Shadowriver, Sierpień 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    50 Cent został przyłapany na odwiedzinach w studiu Infinity Ward, jak się potem okazało jest jednym z Voice Aktorów. Niestety nie ma dużej roli, jego głos będzie można usłyszeć w multiplayerze i trybie Spec Ops, głownie słowa "Reloading," "Tango Down," czyli typowe okrzyki żołnierskie mniej ważnych żołnierzy w MW2 ;]

Źródło: 50 Cent to make cameo appearance in Modern Warfare 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Niestety? Chyba na szczęście :D. Fifty to marny aktor, wystarczy posłuchać dialogów z 50 Cent: Blood on the Sand, tak więc nie widzę mu jakiejś większej roli w MW2 :].

4. markus23ss

markus23ss Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    jakby ci szczene przestrzelili tez bys tak gadal.:whistle:

5. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Z dnia na dzień same złe nowiny odnośnie MW2.

6. markus23ss

markus23ss Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    zle jak zle ale co z tego 99% nas kupi lub nagra te gierke wiadomo kolejny call of duty od infinity.

7. Ado o

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Ale jakoś śpiewa/rapuje normalnie...po prostu to potrafi, ale w rolę wczuć się nie potrafi...Marny z niego aktor i nic tego nie zmieni. Wystarczy obejrzeć jakiś gameplay z 50 Cent: Blood on the Sand.

8. mat01

mat01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cale szczescie ze nie podklada glosu glownemu bohaterowi

9. markus23ss

markus23ss Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    spoko ale nawet ten nowy jego film gra tam nawet niezle praktyka czyni mistrza a kasa aktora.

10. Flaszka

Flaszka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja pie*dole mi to obojętnie czy 50 udziela głosu nie mam nic przeciwko, to że aktor z niego żaden to zróbcie to lepiej, gdybyście mieli dostać za to kasę to nie poszlibyście na taki układ ? te komentarze to jakaś komedia...

11. Ado o

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    o_O ...może jeszcze niech nam bana wstawią za to że komentujemy? Człowieku...w łeb się pie*****j. Słowa nie można powiedzieć bo w tym kraju wszędzie z mordą wylecą...Poczytaj sobie co to jest konwersacja bo widzę że mało wśród ludzi przebywasz. A jeżeli nie masz nic mądrzejszego do powiedzenia to najlepiej wcale nie pisz. I jeszcze "zróbcie to lepiej" nikt nie napisał że zrobi to lepiej, ale skoro Fifty nie potrafi to gdzie on się na Voice Aktora pcha?

Wracając do tematu to na pewno jego głos nie wpłynie na gameplay, ale nie ma się co oszukiwać bo raczej jego umiejętności aktorskie są słabe.

12. Shadowriver

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dopiero teraz info pojawiło się w polskich stronach ^^

Źródło: Polygamia

Widzicie jak miło mieć kogoś kto zna angielski na forum? ;]

13. Flaszka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak walne się w głowę haha :D Nie gadajcie że aktor z niego słaby bo w filmie Get Rich Or Die Tryin zagrał wg. mnie dobrze, a wy gadacie na ten głos 50 centa... jak to powiedział >>markus23ss<< "zle jak zle ale co z tego 99% nas kupi lub nagra te gierke wiadomo kolejny call of duty od infinity." więc dla mnie ten temat z głosem 50 jest bez sensu.
    A ty ado bądź grzeczny bo gówno wiesz czy przebywam z ludźmi. Forum to nie miejsce na tego typu gadki.

14. Shadowriver

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To tylko news :p a to miejsce na newsy, nie znam się zbytnio na muzyce więc myślałem że kogoś ucieszy info o 50 cent... a tu wszyscy jadą po nim ^^'

15. Flaszka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No mnie cieszy że 50 cent będzie udzielał głosu w grze, 50 cent tworzy fajną muzykę i lubię jej posłuchać. I wiem że to miejsce na newsy ale mi chodziło o wypowiedź tego kolesia co wyskoczył że z ludźmi nie przebywam, hehe.

16. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Dobra koniec OT,od siebie dodam że nawet jakby Beny Hil podkładał głos w MW 2 to i tak ją kupie i już .A z 50 centa marny aktor ale zato spoko muzyk

17. Ado o

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Flaszka... Ok. tobie się podoba że Fifty będzie w grze no i to twój biznes, więc nie krytykuj mojej wypowiedzi skoro mi się to nie podoba. Szanuje się słowo drugiego człowieka, takich podstaw powinieneś się nauczyć przebywając wśród ludzi :]. Zresztą pisałem że na gameplay to nie wpłynie, ale obejrzyj sobie, albo zagraj w 50 Cent: Blood on the Sand to się przekonasz o "genialnym" talencie gwiazdora. Tak więc cieszę się że nie dostał żadnej większej roli.

18. Flaszka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szanuje się wypowiedź drugiego człowieka ale czasem trzeba go zbić z tropu bo zaczyna gadać głupoty. No co do gry 50 Cent: Blood on the Sand nie popisał się, ale muzyka jego mi się podoba. Sry za OT.

19. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Jak dla mnie news rodem z serwisów takich jak pudelek/kozaczek/inne plotkarskie barachło. Co mnie, jako prostego gracza, który kupuje (tak, MW2 szarpnę się na oryginała ;)) obchodzi że słynny raper będzie podkładał głos w oczekiwanej przeze mnie grze? Głos jak głos, według mnie (nie obrażając fanów) równie dobrze mógłby podkładać jakiś inny czarnoskóry. Ale oczywiście muszą być kontrowersje i kłótnie jaki to aktor, czy to dobrze, czy źle.. To jest właśnie marketing, takie mało coś a powoduje tyle wzburzenia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum