1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głos słuchawki xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maniek3232, Czerwiec 20, 2012.

1. maniek3232

maniek3232 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A więc tak podłączyłem słuchawki siberia v2 bezpośrednio do xbox'a przez przejściówkę, ale niestety słuchawki grają bardzo cicho coś 40-50% swojej mocy. W grze mam dźwięk na maksa, jak jeszcze mogę zwiększyć głos moich słuchawek?

2. Lotnik421 Xbox One

3. METALOWYman

METALOWYman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zwoleń
    Podłącz do tele. i w opcjach swego odtwarzacza będziesz miał kategorie dźwięk, a później podkategorie SŁUCHAWKI. Podgłoś i git.

4. maniek3232

maniek3232 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi o to, że jeżeli podłącze bezpośrednio do tv to dźwięk mam strasznie nie czysty dlatego chcę to zrobić przez przejściówkę. Więc ponawiam pytanie jak mogę zwiększyć głos w moich słuchawkach. Z góry dzięki za odp :D

5. pto

pto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak mozna sluchawki podlaczyc pod xboxa jak uzywam kabla hdmi ?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

6. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bez małego wzmacniacza się nie da.

Wczytywanie...

Poleć forum