1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głos w telewizorze ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kurak199, Listopad 2, 2011.

1. kurak199

kurak199 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam taki głupi problem a mianowicie dziś kupiłem nowy telewizor philips 37PFL4606H i kiedy podłączę do niego xboxa przez kabel VGA oraz chinch nie ma dźwięku. Obraz jest ale dźwięku brak.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Coś nie tak z kablem. Zresztą podłącz hdmi bedzie i obraz i dźwięk:D

4. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    kabel vga czyli taki jak do PC a nie ten z zestawu chinch?? jesli tak to w tv masz wejscie na dzwiek jack 3,5.musial bym sprawdzic u siebie ale tak czy inaczej kup HDMI i w tv wlacz tryb PC. ja mam podobny model PHILIPS tylko 32 i chodzi fajnie na HDMI w trybie PC.

PS. jesli masz taki kabel http://allegro.pl/kabel-xbox-360-vga-hd-av-lcd-crt-xbox360-gold-org-i1887591068.html to musisz miec taka przelotke na dzwiek z chinch na jack 3.5 http://elkom-serwis.com.pl/gniazda-...wka-wtyk-jack-35--2x-gniazdo-rca-plastik.html

5. kurak199

kurak199 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten kabel HDMI działa normalnie.

Wczytywanie...

Poleć forum