1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głos

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez vitos255, Czerwiec 20, 2010.

1. vitos255

vitos255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Otóż grałem w BC2 I gra się zacięła po czym odwiesiła się bez głosu i tak w całym x'ie po restarcie było wszystko dobrze czy to może RROD Się zbliża?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    "Tutaj można zgłaszać problemy i pomysły dotyczące tylko forum" Nie powinieneś umieszczać tego problemu tutaj. Każda intensywnie użytkowana gra ma prawo do kilku zwisów. Jest to zupełnie normalne. Nawet na ps2 się zdarzało. Poproś o przeniesienie tego tematu.

4. vitos255

vitos255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aha dzięki bo myślałem że problemy z grami

5. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Z tym się jeszcze nie spotkałem, ale prawda jest taka że w BF.BC2 głos czasami się 'wyłącza' np. przy przeładowaniu broni często nie ma dźwięku.

6. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    a komputer ci sie nigdy nie zawiesil? wezcie sie zastanowcie ludzie troche nad tym co piszecie.

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No jest w tym coś, raz czy dwa mi się tak zdażyło, że przez pół minuty nie było dźwięku żadnego, a płytka nówka ideał

Wczytywanie...

Poleć forum