Głośna praca wentylatora

nemir973

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam mały problem, otóż moja konsola po włączeniu wydaje dziwny dzwięk w postaci bardzo głośnej pracy wentylatora, pojawia się on tuż po włączeniu konsoli.Wiatrak przyśpiesza po czym zwalnia bardzo powoli aż do normalnych obrotów.Sytuacja pózniej po parunastu minutach znów się powtarza.Konsola nie była przerabiana i ma dopiero 2 miesiące jest to slimka.Czy miał ktoś podobny problem, lub czy ktoś kojarzy co tam mogło się w niej stać- będę wdzięczny za każdą rade i sugestie pozdrawiam
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie masz umieszczoną konsole ??
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przeróbka RGH ?
 

Shiniox

Użytkownik
Użytkownik
Przeróbka RGH ?
Pisze on przecież, że konsola nie była przerabiana.
 

nemir973

Użytkownik
Użytkownik
Konsola nie byla przerabiana i stoi w takim miejscu ze sie napewno nie grzeje zreszta warczenie tego wiatraczka zaczyna sie tuz po jej wlaczeniu wiec odpada przegrzewanie sie
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jedna z najgorszych wad w niektórych slimach. Źle nałożona fabrycznie pasta na rdzeń. Żeby ją wymienić trzeba zdjąć radiator co nie jest takie proste i niewiele osób to potrafi (nie mówie o radiatorze wentylatora spiętego xclampem) Po jakimś czasie będziesz miał efekt suszarki i czerwoną diode. Wtedy zgłaszasz na gwarancje
 

nemir973

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie on chodzi jak suszarka, a co do zgloszenia to juz to zrobilem maja ja przyjac do serwisu tylko maja tam taki burdel ze szkoda gadac.Zadzwonilem do nich umowilismy sie ze przysla mi na maila list do wysylki dla kuriera, mial przyjsc do 2-3 godzin od zgloszenia i nie ma go juz od 2 dni dzisiaj 3.Zadzwonilem jeszcze raz i okazalo sie ze nie mogli sobie panowie konsultanci poradzic z wprowadzeniem rtego do systemu i poszlo to na Stany Zjednoczone teraz musze czekac az oni to zaakceptuja i dopiero mi polski oddzial wysle normalnie paranoja
Acha jeszcze pytanko czy w takim razie jest zalecane nie granie na konsoli w takim stanie, czy teraz nie ma to znaczenia- czerwona lampka jeszcze mi sie nie pali?
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
możesz grać ale jak padnie blok zasilania to płyty z napędu nie wyciągniesz. Małe prawdopodobieństwo ale jest
 

nemir973

Użytkownik
Użytkownik
Czyli lepiej dmuchac na zimne dam sobie narazie spokoj z konsola a serwisowi dam czas do poniedzialku, to juz przechodzi wszelkie granice wytrzymalosci
 

Do góry Bottom