1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośna praca wentylatora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nemir973, Styczeń 3, 2013.

1. nemir973

nemir973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam mały problem, otóż moja konsola po włączeniu wydaje dziwny dzwięk w postaci bardzo głośnej pracy wentylatora, pojawia się on tuż po włączeniu konsoli.Wiatrak przyśpiesza po czym zwalnia bardzo powoli aż do normalnych obrotów.Sytuacja pózniej po parunastu minutach znów się powtarza.Konsola nie była przerabiana i ma dopiero 2 miesiące jest to slimka.Czy miał ktoś podobny problem, lub czy ktoś kojarzy co tam mogło się w niej stać- będę wdzięczny za każdą rade i sugestie pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    Gdzie masz umieszczoną konsole ??

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Przeróbka RGH ?

5. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Pisze on przecież, że konsola nie była przerabiana.

6. nemir973

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Konsola nie byla przerabiana i stoi w takim miejscu ze sie napewno nie grzeje zreszta warczenie tego wiatraczka zaczyna sie tuz po jej wlaczeniu wiec odpada przegrzewanie sie

7. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jedna z najgorszych wad w niektórych slimach. Źle nałożona fabrycznie pasta na rdzeń. Żeby ją wymienić trzeba zdjąć radiator co nie jest takie proste i niewiele osób to potrafi (nie mówie o radiatorze wentylatora spiętego xclampem) Po jakimś czasie będziesz miał efekt suszarki i czerwoną diode. Wtedy zgłaszasz na gwarancje

8. nemir973

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    wlasnie on chodzi jak suszarka, a co do zgloszenia to juz to zrobilem maja ja przyjac do serwisu tylko maja tam taki burdel ze szkoda gadac.Zadzwonilem do nich umowilismy sie ze przysla mi na maila list do wysylki dla kuriera, mial przyjsc do 2-3 godzin od zgloszenia i nie ma go juz od 2 dni dzisiaj 3.Zadzwonilem jeszcze raz i okazalo sie ze nie mogli sobie panowie konsultanci poradzic z wprowadzeniem rtego do systemu i poszlo to na Stany Zjednoczone teraz musze czekac az oni to zaakceptuja i dopiero mi polski oddzial wysle normalnie paranoja
    Acha jeszcze pytanko czy w takim razie jest zalecane nie granie na konsoli w takim stanie, czy teraz nie ma to znaczenia- czerwona lampka jeszcze mi sie nie pali?

9. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    możesz grać ale jak padnie blok zasilania to płyty z napędu nie wyciągniesz. Małe prawdopodobieństwo ale jest

10. nemir973

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czyli lepiej dmuchac na zimne dam sobie narazie spokoj z konsola a serwisowi dam czas do poniedzialku, to juz przechodzi wszelkie granice wytrzymalosci

Wczytywanie...

Poleć forum