1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośna praca zasilacza

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pixel, Luty 19, 2014.

1. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witam, mam taki mały problem z zasilaczem (konsola slim trinity, zasilacz rev. B), mianowicie głośno pracuje.
    Konsola jest cichutka nic prawie nie słychać za to zasilacz buczy. Jak włączam konsolę to jeszcze nie jest tak źle ale po ok. 10 minutach coraz bardziej go słychać...
    Powietrze wylatuje z zasilacza, więc jest niby okej, wszystko działa.
    Da się go jakoś "uciszyć" ? W dzień nie ma problemów, dźwięk z gry ew. muzyka to zasilacza nie słychać ale jak chcę pograć późnym wieczorem to trochę to denerwuje.
    Myślę, że ta głośna praca nie sprawi, że zasilacz szybciej padnie?
    Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nic z tym nie zrobisz, na forum już też pisali że zasilacz z rev. b jest głośniejszy od konsoli, kuzyn też ma slimke i ten zasilacz i rzeczywiście jest głośno, konsoli nie słychać a zasiłka wyje..
    Jedyne co można zrobić żeby go uciszyć to wymiana

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Cóż.. szkoda trochę, że nic z tym się nie da zrobić no ale trudno.. Jakoś się to tego przyzwyczaję, ewentualnie jak się coś z nim stanie to kupię nowy i już.

5. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    też mi się trafił taki zasilacz który po jakimś czasie nagle zaczął głośno pracować - tak mnie to wkurzało że poszedł do żyda:)

6. DJVDV

DJVDV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam od nowości slima halo reach, zasilacz zawsze chodził głośniej niż konsola ale sądziłem, że to normalne więc nic z tym nie robiłem. Ostatnio kupiłem drugiego ale używanego slima tyle że rok młodszego. Włączyłem i cisza. Specjalnie sprawdziłem czy aby na pewno tego zasilacza nie słychać. Okazuje się, że jednak różnica kolosalna. Gdybym wiedział, że ma tak cichutko chodzić na pewno zgłosiłbym swój gdy kupiłem konsole i była jeszcze na gwarancji. Bo moja limitka z halo jest z 2010 roku a używana tyle co nic. Najlepsze jest to, że na zasilaczu pisze REV A a jest głośniejszy od konsoli. Natomiast na drugim po REV nie ma A czy B tylko 01. Poza tym ma trochę inne parametry. Zamiast 135W jest 120W i w tym pierwszym jest 10.86A na output a w drugim 9.6A. Tak, że nie wiem czy to do końca prawda z tym REV A i B.

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  8. iraslbn

iraslbn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miałem podobną sytuację z zasilaczem od slimki 2011, głośniej pracował niż od konsoli z 2012, otworzyłem obudowę i w tym przypadku problem leżał po stronie wentylatora - wyczyściłem...przedmuchałem i ponownie zamontowałem do tej pory inna praca.

9. Vipek007

Vipek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3M
    Witam, czy może ktoś podać swój model i rev zasilacza, który jest naprawdę cichy?
    (jak w facie, czyli prawie nieslyszalny z bliska)

Jedno jest pewne. Nsjglosniejszy jest ten z rev B. Co do 02 i 03 słyszę różne wersje.

Wczytywanie...

Poleć forum