1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośniki 2.1 do 350zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Blanco09, Listopad 7, 2009.

1. Blanco09

Blanco09 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam!

Zastanawiam się nad głośnikami do nowego "pieca"
    a mianowicie wybieram pomiędzy:
    Logitech Z-4 a Creative 2.1 I-Trigue 3330.

Może macie jakieś inne propozycje??

2. Lotnik421 Xbox One

3. >PaweŁ

>PaweŁ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Logitech X-230 , polecam , sam je używam i mnie nie zawodzą .

4. chopek

chopek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam głosniki logitech x-230.Mam je juz 5 lat.Wożę na wakacje,codziennie jadą podłączone do xa.Nic im nie jest a graja tak, że po tylu latach czasem sam się dziwie.No i cena :)Da rade wychaczyc za 120zl.

5. sebpl

sebpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolsztyn
    Blonco ja bede mial na zbyciu 3330 bo sprzedaje pieca na rzecz lapka. Moim skromnym zdaniem oprócz poczciwego dźwięku który dają mają świetny design. Bardzo ładnie prezentują się, a to też jest ważne. W razie byłbyś zainteresowany - oddam tanio w dobre ręce. GG - 3491818.

6. piorz

piorz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm ja zapodam troche inny pomysł mianowicię zakupienie na oligoo.pl(to nie jest reklama) za 200zł punktów i wylicytowanie sobie jakiś głośników tanio a bardzo dobre np. bardzo często są logitecha Z5500 i zazwyczaj idą za około 170zł ;]

Sam niedługo wykupie punkty i przetestuje ten portal;]

Wczytywanie...

Poleć forum