1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Glosniki 2.1 lub 5.1 xbox 360 elite

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez loza995, Grudzień 17, 2011.

1. loza995

loza995 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Witam, mam xboxa 360elite.

I mam pytanie, chce podłączyć pod monitor, ale niestety nie ma dźwięku i mam pytanie, czy kosztem max 100zł da się podłączyć pod xboxa głośniki 2.1 lub 5.1 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A jaki masz kabel do tego monitora i czy to monitor komputerowy i jakie masz głośniki?

4. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    5.1 tylko kablem optycznym. Jeżeli masz kabel VGA to z niego wystają 2x chinch kupujesz przejściówkę 2x chinch damski na 1 mini jack damski i podłączasz głośniki 2.1 :) innych sposobów nie znam.

Wczytywanie...

Poleć forum