Głośniki 5.1 a konsola

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam głośniki 5.1, (trochę już stare) firmy Creative, do komputera podłączam je 3 kablami typu mini-jack, i mam pytanie czy jest możliwość podłączenia tych głośników do konsolki aby wszystkie działały, nie mam kabla VGA a konsole podłączam do TV, co musiałbym kupić aby była taka możliwość? Proszę o odpowiedzi i ewentualne linki do przedmiotów. Z góry dziękuje :)
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Głośniki 5.1 a konsola

nie da rady tylko stereo
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Głośniki 5.1 a konsola

No to pech :(
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Głośniki 5.1 a konsola

mozesz tez kupic dekoder DTS kosztuje jedyne 500zł ::)
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Głośniki 5.1 a konsola

ManhunterPL napisał:
Witam. Mam głośniki 5.1, (trochę już stare) firmy Creative, do komputera podłączam je 3 kablami typu mini-jack, i mam pytanie czy jest możliwość podłączenia tych głośników do konsolki aby wszystkie działały, nie mam kabla VGA a konsole podłączam do TV, co musiałbym kupić aby była taka możliwość? Proszę o odpowiedzi i ewentualne linki do przedmiotów. Z góry dziękuje :)
misisz kupic karte dzwiękową 5:1 na USB i przejściówke do konsoli aby ci czytała karte dzwiękową.....
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Głośniki 5.1 a konsola

Byłbym wdzięczny jakbyś mi podał linki gdzie mogę to kupić, bo się w tym nie orientuję. Z góry THX
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Głośniki 5.1 a konsola

WReki co ty pier...lisz :eek: :eek: :eek: przeciez nie ma czegos takiego :eek:

pie...isz głupoty :p :p :p
 

gudig9

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Głośniki 5.1 a konsola

Czyli w ogóle nie ma możliwości podpięcia takich głośników do Konsoli? Ja mam z-680 i w instrukcji jest napisane, że jakoś mogę podpiąć ps2 i xbox old ale za pomocą jakiegoś kabelka - jakaś przejściówka. Ale nie wiem czy coś takiego jest na xbox360. Jest możliwość niby jeszcze analogowo podłączyć. Wtedy muszę się zaopatrzyć w przejściówkę do połączenia czerwonego i białego kabla konsoli z zielonym złączem na wyjściu panelu sterowania. Ale głos będzie tylko na przednich. Z tym, że nawet takiej przejściówki nie mogę znaleźć. Pomożecie ?
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GÓoÖniki 5.1 a konsola

Potrzebny ci, jak juz ktos napisal, dekoder.
Glosniki ktore masz sa typowo komputerowe.
 

Do góry Bottom