1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośniki 5.1 do PC.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BCG-pl, Lipiec 17, 2010.

1. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Witam.
    Szukam głośników 5.1 do komputera. Zależy mi na tym, aby jak najlepiej sprawdzały się w odtwarzaniu muzyki. Będę z nich też korzystać do grania i oglądania filmów.
    Przedział cenowy? Do 300-350 zł. Na razie moim faworytem są Logitech x-540 --> LOGITECH X-540 +PILOT X540 +GRATIS!+UBEZPIECZENIE! (1118494097) - Aukcje internetowe Allegro
    Polećcie mi coś.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    W tej cenie nie kupisz nic lepszego, bierz te logitechy, tylko poszukaj dobrze na allegro bo można taniej kupić :DD

4. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak, w tej cenie to tylko te Logitechy nic lepszego nie będzie, chociaż ja z kwotą 300zł to nie pakowałbym się w 5.1 tylko fundnał jakieś porządniaste 2.1 Sam ma teraz Logitech z-4 i jestem bardzo zadowolony a dałem 250zł. To moja propozycja jakieś lepsze 2.1 np. Logitech Z-2300 te mają MOC. Sam zresztą napisałeś ze głównie to muzyka, a w tej kwestii to 2.1 są poprostu lepsze. Taka prawda. 5.1 to do gier i filmów :)
    Chyba ze naprawdę zależy ci na 5.1 to może zaszalejesz i kupisz:
    Logitech Z-5450 tylne głośniki bezprzewodowe! (1149759223) - Aukcje internetowe Allegro

Specyfikacja jak z najlepszych z-5500, system 5.1 z dekoderem, certyfikat THX, jedyne co różnie je od najlepszego zestawu 5.1 (z-5500) to design i moc rms.

Jeżeli jednak tylko 300-350zł to te logitechy, z konkurencji nic ci polecać nie będę gdyz za Creativ'ami nie przepadam a z Geniusami nigdy styczności nie miałem. Do reszty Mant, i inny wynalazków nawet nie podchodź.

Radzę ci przemyśleć te z-5450 oooj z takimi to na XBOXie w Dead Space'a sobie pograsz:D

5. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    dzieki za pomoc, nie myslalem nawet o 2.1 ale teraz patrze na te z-4 to coraz bardziej sie do nich przekonuje. do tego na 2.1 moge wydac wiecej kasy bo nie musze dokupywac karty muzycznej co jest wydatkiem rzedu 100zl. musze jeszcze troche poczytac o nich i mozliwe ze sie skusze zwlaszcza ze to sa 2.1 i kosztuja wiecej niz 5.1 co oznacza ze musza fajnie grac :D

6. vagner

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja za swoje Z-4 dałem 250zł, niecały miesiąc temu. Była jeszcze druga aukcja w tej samej cenie, myślę że i nawet teraz te głośniczki nie powinny być droższe. Tak więc polecam ci Z-4, myślę że są warte swojej ceny.

7. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    ja na allegro najtaniej znalazlem za 380... kupiles je nowe?

8. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
  9. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
  10. Basteczeq

Basteczeq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Ja mam Logitech x 530 i tez jestem zadowolony, mogę je spokojnie polecić

11. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    wlasnie vagner, za 250 kupiles nowe, czarne czy biale?

12. vagner

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kupiłem używki, ale takie ledwo ledwo:) Jeszcze dużo mam na nie gwarancji. Jeżeli nówka to 320zł jeszcze ujdzie. A kupiłem czarne, kompa mam czarnego, monitor i wszystko na biurku ciemne, to by się białe pewnie źle prezentował, chociaż kto wie...

13. grzepio

grzepio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    albo creativy T6100 sobie kup ;] są tanie i nie są wcale takie złe ;)

14. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Witam! Mam Logitechy X-540. Polecam Ci je z całą odpowiedzialnością. Ani razu mnie nie zawiodły. Subwoofer, wytwarza głębokie i przyjemne dla ucha basy. Masz tryb Matrix, dzięki czemu głośniki automatycznie wytworzą dźwięk do tylnych kanałów (jeżeli będziesz starszą kartę dźwiękową, w nowszych jest to nie potrzebne). Kable są dość długie dzięki czemu, będziesz mógł rozstawić głośniki po pokoju.

Co do tych Creativów, to przyznam, że nie miałem z nimi styczności, jednak kiedy ja kupowałem, wiele czytałem na forach i w większości wypadków ludzie polecali Logitechy. ;)

15. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    nie chce niezlych glosnikow, tylko co najmniej dobre wiec dzieki. mam jakas sume pieniedzy ktora moge przeznaczyc na te glosniki i nie chce za wszelka cene oszczedzac.

16. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Jak kupisz z-4 to bedziesz zadowolony, jak kupisz x530/x540 to tez bedziesz zadowolony. Wybor nalezy do ciebie - zainstaluj sobie programik do pc SRS Audio Sandbox, bierzesz funkcje WOW HD i masz eksta dzwiek.

Wczytywanie...

Poleć forum