Głośniki 5.1 do Xboxa360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kostek941

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Czy da się podłączyć jakieś głośniki 5.1 do Xboxa 360 i jakie ? Wiem że muszą mieć wejście optical i tyle. Mogę przeznaczyć około 600 zł. Wiem że to niedużo ale da się coś takiego sklecić wogóle?
a takie kino domowe da się podłączyć ? bo widzę że jest wejście optyczne... wiem że jakość pewnie taka sobie ale... http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audi...b=specification
 

neoandrew

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Oczywiście, że się da, same głośniki to nie, musi być zestaw głośnikowy z własnym wzmacniaczem i wejściem optical lub same głośniki i osobny amplituner z wejściem optycznym, co do doboru głośników to już inni może Ci coś doradzą, bo ja w temacie ostatnio mało siedzę.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Tematów takich było już chyba wiele i to tam powinno się zadać takie pytanie.

Ja osobiście znam tylko jedne takowe proste w "instalacji" creative z5500.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tematów takich było już chyba wiele i to tam powinno się zadać takie pytanie.

Ja osobiście znam tylko jedne takowe proste w "instalacji" creative z5500.
Po pierwsze Z-5500 to nie CREATIVE tylko LOGITECH :D Osobiście posiadam te głośniki i muszę przyznć że spisują się idealnie z xboxem. Bez trudu dostaniesz je w kwocie którą dysponujesz. Dobrym wyborem będą również Logitechy Z-5400 oraz Z-5450 choć te dużo trudniej dostać. Nie wiem jak wyższei modele creative'a ale niższe typu T-7900 (moje poprzednie głośniki) nie mają wejść optycznych.
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom