1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośniki 5.1 do Xboxa360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kostek941, Lipiec 20, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kostek941

kostek941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Czy da się podłączyć jakieś głośniki 5.1 do Xboxa 360 i jakie ? Wiem że muszą mieć wejście optical i tyle. Mogę przeznaczyć około 600 zł. Wiem że to niedużo ale da się coś takiego sklecić wogóle?
    a takie kino domowe da się podłączyć ? bo widzę że jest wejście optyczne... wiem że jakość pewnie taka sobie ale... http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audi...b=specification

2. Lotnik421 Xbox One

3. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oczywiście, że się da, same głośniki to nie, musi być zestaw głośnikowy z własnym wzmacniaczem i wejściem optical lub same głośniki i osobny amplituner z wejściem optycznym, co do doboru głośników to już inni może Ci coś doradzą, bo ja w temacie ostatnio mało siedzę.

4. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Tematów takich było już chyba wiele i to tam powinno się zadać takie pytanie.

Ja osobiście znam tylko jedne takowe proste w "instalacji" creative z5500.

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Po pierwsze Z-5500 to nie CREATIVE tylko LOGITECH :D Osobiście posiadam te głośniki i muszę przyznć że spisują się idealnie z xboxem. Bez trudu dostaniesz je w kwocie którą dysponujesz. Dobrym wyborem będą również Logitechy Z-5400 oraz Z-5450 choć te dużo trudniej dostać. Nie wiem jak wyższei modele creative'a ale niższe typu T-7900 (moje poprzednie głośniki) nie mają wejść optycznych.

6. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    http://xboxforum.pl/sprzet-f27/kino-5-1-[poradnik]-79724.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum