1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośniki 5.1 logitech g51

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez B14CK, Styczeń 3, 2010.

1. B14CK

B14CK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie,

Mam wam do zaoferowania głośniki Logitech G51.
    Najpierw krótka historia sprzętu mam go od mniej więcej roku, gwarancja na głośniki była 2 latnia lecz nie mogę znaleźć paragonu co jest równoznaczne z brakiem GW ale tak po za tym to mam wszystko co było w pudełku łącznie z samym pudełkiem ;].
    Sprzęt kupiłem do gier gdzie wykorzystuje się system 3D-sound(Surround Sound Speaker System) ale jako że teraz posiadam konsole a do niej bardziej pasuje kino domowe tak wiec sprzedaje oto te głośniki.
    Przez cały okres posiadania głośników działały wyśmienicie zero zgrzytów, nic nie charczy a dźwięk jest krystalicznie czysty.
    Z sprzętem obchodziłem się ostrożnie, zawsze były w jednym miejscu , nie mają żadnych mechanicznych uszkodzeń.
    Nie jestem fanem głośniej muzyk tak więc nie nadwyrężałem ich ( co się dzięki temu przekłada na ten krystalicznie czysty dźwięk ;]).

A teraz specyfika sprzętu:

Dane techniczne zestawu

* Łączna moc zestawu: 155 Watt RMS
    * Całkowita moc szczytowa: 310 Watt PMPO
    * Moc satelitów: 4x 20 Watt RMS (8 ohms, 1 kHz, 10% THD)
    * Głośnik centralny: 19 Watt RMS (8 ohms, 1 KHz, 10% THD)
    * Subwoofer: 56 Watt RMS (2 ohms, 100 Hz, 10% THD)
    * Częstotliwości przenoszenia: 36 Hz - 20 KHz
    * Subwoofer częstotliwość odcięcia: 150 Hz
    * Odstep sygnału od szumu: >94 dB dB
    * Membrany w satelitach: 2x 5.1 cm laser-tuned
    * Membrana subwoofera: Down-firing 13.3 cm high-excursion

Wymiary głośników (wysokość x szerokość x długość) cm

* Wymiary satelitów: 10,7 x 14,2 x 21,6 cm
    * Wymiary głośnika centralnego: 20,3 x 9,9 x 14,2 cm
    * Wymiary subwoofera: 19,6 x 26,4 x 33,3 cm
    * Wymiary panelu sterowania: 14,5 x 8,6 x 4,6 cm

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcecie więcej fotek to proszę pisać na :
    GG 8202258
    E-mail Bystrzakm@gmail.com

Odnośnie wysyłki wolałbym oczywiście wpłatę na konto (nr. konta podałbym po zakończeniu aukcji)
    ale mogę też wysłać za pobraniem ale wtedy prosiłbym o zaliczkę(odnośnie tego możemy się jeszcze dogadać)
    Możliwość odbioru w Wrocławiu po wczesniejszym umówieniu się.
    Zapraszam do licytacji i pozdrawiam ;]
    PS.na głośniki daje gwarancje rozruchową 14 dni

Wczytywanie...

Poleć forum