Głośniki 5.1

nostromo2092

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli monitor to jakie głośniki 5.1 dołączyć do zestawu :D
Poradzcie ;D
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Głośniki 5.1

czy my tu jesteśmy audifilami i wiemy? na pewno takie z dekoderem albo dekoder + głosniki
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Głośniki 5.1

albo pod kino z wejściem optycznym
 

Brateq

Świeżak
Świeżak
Odp: Głośniki 5.1

A ile kasy masz na to?
 

Luki666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Głośniki 5.1

Nie opłaca ci się.Najtańszcze głosniki z dekoderem dobly digital kosztują ok.800zeta.(nówka monitor)
Jeżeli masz zwykle głosniki 5.1 to albo do wyboru zostaje ci kupno samego dekodera crativa widziałem 450zł albo podłączenie po amplituner
 

mich0001

Świeżak
Świeżak
Odp: Głośniki 5.1

ja polecam najtansza opcje zestaw creativ gd580 posiada amplituner z wejsciem optycznym dekodujacy dd 5.1 za okolo 550pln pozdrawiam
 

wi3rzba

Świeżak
Świeżak
Odp: Głośniki 5.1

dzieki
 

ja0382

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Głośniki 5.1

ja podloczylem konsole kablem optycznym do dvd. a odtwarzacz pod glosniki Creative Inspire 7900 (7.1) za 400 zl i ladnie smiga
 

Kober123

Świeżak
Świeżak
Odp: Głośniki 5.1

Najlepiej jakis telewizor LCD z HDTV polecam Samsunga albo LG 32 lub 37 cali a co do kina domowego jakis mocny zestawik 5+1 tak zeby cie sasiedzi slyszeli jak grasz w swoja ulubiona giere :)
 

johan0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Głośniki 5.1

LOGITECH Z-5500 , po prostu :) zbieram zbieram zbieram i nie mogę na nie uzbierać, są zdecydowanie nie tanim ale bardzo grubym wyborem
 

DonPedro

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Głośniki 5.1

A jak tak zestwa podlaczyc do konsoli jezeli konsole mam podlaczona z tv kablem HDMI
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Głośniki 5.1

musisz dokupic przejsciowke podlaczane pod portem HDMI do tego wejscia i z niego wychodza 2 chinche i wyjscie optyczne. Standardowo jest ta przejsciowka w wersji Elite :]
 

Paine

Świeżak
Świeżak
Odp: Głośniki 5.1

Mam pytanie: czy naprawdę opłaca się inwestować w tak porządne głośniki jak te wymienione wyżej? Chcę kupić coś na potrzebny xbox'a ale niestety nie posiadam za dużych zasobów finansowych.
1.Jaka będzie różnica w jakości dźwięku na przykładowo takich głośnikach 5+1 CREATIVE INSPIRE T6100 i na tych z wyższego pułapu cenowego?
2. Czy ktoś może polecić mi głośniki w przedziału cenowego 150-300zł (głośniki głównie na potrzeby x'boxa ale potrzebuję ich też do kompa)
3. I najważniejsza prośba- czy ktoś może wytłumaczyć mi jak krowie na rowie jak podłączyć takie głośniki do klocka i kompa? Będę wdzięczny;)
4. Mam naprawdę dobry wzmacniacz pionner'a. Czy to zmienia jakkolwiek moją sytuację?

Pozdrawiam
 

Do góry Bottom