1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośniki 5.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez reideron, Listopad 10, 2012.

1. reideron

reideron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy podłączając głośniki 5.1 np. Logitech z506 kablem http://di1-4.shoppingshadow.com/ima...0-0_microsoft+xbox+360+composite+av+cable.jpg (W głośnikach jest wejście 2x RCA http://article.techlabs.by/img/article/29815/Logitech_Z506_back_view.jpg) dźwięk będzie we wszystkich głośnikach? Czy tylko w dwóch? Wiem że nie uzyskam dźwięku przestrzennego. Chodzi mi tylko o to czy dźwięk będzie we wszystkich głośnikach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    skoro wiesz ze dzwieku przestrzennego nie uzyskasz to sam sobie odpowiedziales. to jest kabel do podlaczenia xboxa do tv. do tych 3ech chinchy powinna byc jeszcza przejsciowka chinch-scart od MS. dzwiek jedynie z dwoch glosnikow. zeby miec 5.1 trzeba podlaczyc kablem optycznym. ogolnie prosciej puscic przez hdmi do kina domowego z ampli :)

4. Muminek85

Muminek85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zwróć też uwagę, że niektóre Logitechy serii Z mają wejście optyczne (Logitech Z-5500).

5. reideron

reideron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podłączając głośniki do komputera też zwykle nie ma dźwięku przestrzennego, ale w ustawieniach sterowników karty dźwiękowej zaznaczając opcję "Speaker Fill" dźwięk będzie odtwarzany we wszystkich głośnikach (chyba zwykłe stereo).
    Obraz mam podłączony kablem HDMI do monitora. Obecnie mam podpięte głośniki 2.1 właśnie tym kablem (po prostu wykorzystuję tylko dwa cinche odpowiadające za dźwięk, a zółty (obraz) luźno wisi)

Wczytywanie...

Poleć forum