1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośniki Creative inspire t6100 + Sound Blaster X-fi Extreme Audio - problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bełek, Lipiec 7, 2009.

1. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Kupiłem wczoraj głośniki Creative inspire t6100. Podłączyłem je do mojej karty muzycznej Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio ale nic nie działa. Instalowałem nowe sterowniki, grzebałem w opcjach ustawień głośników itd ale nic to nie daje.

Do Subwoofera mam podłączone wszystkie głośniki oraz zasilanie a z niego wychodzi kabelek do karty muzycznej z końcówkami w kolorach żółtym, czarnym i zielonym. W mojej karcie muzycznej zaś mam 4 wejścia: pomarańczowe, szarawe, zielone niebieskie.

Mój system to oryginalny Windows XP.

Jakby ktoś mógłby mi poradzic w tej sprawie to będę bardzo wdzięczny bo krew mnie już zalewa. Formata narazie nie chce robić bo liczę, że rozwiążę sprawę bez niego

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    1)poszukaj w opcjach dzwiekowki/w instrukcji ktory kolor wejscia to ktory kanal(z glosnika:zielony to przod,czerwony mikro,pomaranczowy to tyl,czarny to sub)
    2)przestaw dzwiekowke na glosniki 5.1 po czym wlacz TEST KANALOW(gdzies w THX SETUP powinno byc)
    3)podlacz pod zielony sluchawki i jak dziala tzn ze cos z glosnikami nie tak

Wczytywanie...

Poleć forum