1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

głośniki do grania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rastaman262, Marzec 1, 2014.

1. rastaman262

rastaman262 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    NS
    Witam
    Mam zamiar kupić głośniki do xbox-a właściwie tylko do grania czasami do obejrzenia jakiegoś filmu

Posiadam telewizor Samsung P2270HD, Xbox-a 360 fat i zastanawiam się nad zakupem głośników do tego
    nie wiem czy lepiej będzie podłączyć głośniki przez telewizor wyjściem słuchawkowym czy lepiej kupić do xbox-a KABEL XBOX 360 Audio Microsoft

głośniki jakie mnie interesują do zakupu to
    1. Genius SW-G2.1 1250
    2. Genius SP-HF1800A
    3. Trust Tytan 2.1 Subwoofer Speaker Set - black
    4. Trust GXT 38 Ultimate Bass 2.1 Speaker Set

może polecacie jakieś inne głośniki
    głośniki 5.1 odpadają gdyż mam za mały pokój na takie głośniki
    pozdrawiam
    R262

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Tak lepszy jakościowo dźwięk będziesz miał jak podłączysz głośniki do xboxa, tym kablem co wstawiłeś. Ja mam głośniki trust orion 2.1 i muszę powiedzieć, że ładnie grają do gier są bardzo dobre więc firmę trust mogę ci polecić

Wczytywanie...

Poleć forum