1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośniki do komputera i Xboxa.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Demol, Listopad 1, 2010.

1. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witka
    Ostatnio mam trochę wolnej gotówki i w związku z tym myślę nad wymianą moich starych głośników komputerowych (Creative 2+1) na coś lepszego i tu zwracam się do was z prośbą o jakieś rady i sugestie. Kwota w jakiej chciał bym się zmieścić to 500zł, a głośniki muszą mieć opcje podłączenia do konsoli za pomocą kabla AV.
    Przeglądając allegro znalazłem takie głośniki LOGITECH Z-506, co o nich sądzicie, może ktoś ich używa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. patryk.ferszt

patryk.ferszt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szkotowo/Nidzica
    Zobacz ja mam takie głośniki Logitech X-530 i jestem bardzo zadowolony z nich. A podłączyłem je metodą HDMI+AV tzn. zdjąłem obudowę z kabla AV i teraz mieści się razem z HDMI czyli setup HDMI+AV. A i popatrz czy mają taką przejściówkę niezbędna do podłączenia głośników pod Xbox`a.

P.S Te głośniki co je pokazujesz wg. mnie będą dobre.

4. Artanor

Artanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też ostatnio miałem taki problem, pisałem po forach i wszędzie pisali, że nie opłaca się brać głośników z jakiegoś marnego plastiku(jak w przypadku większości na rynku), tylko szukaj czegoś porządniejszego, np. wykonanych z drewna- np. Microlab, czy Genius- jakość bdb.
    http://allegro.pl/glosniki-genius-sw-hf5-1-5050-drewno-150-wat-i1285996110.html - kumpel ma takie i biją na głowe moje Creativy...

5. raphell

raphell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Logitech Z-5500

Wczytywanie...

Poleć forum