1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośniki-jednocześnie pod PC i xbox

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kulkaaa, Maj 15, 2009.

1. kulkaaa

kulkaaa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam następujące pytanie, czy dało by radę podłączyć mojego xboxa360 do głośników logitech x540? Jeżeli tak, to czy jest możliwość rozgałęzienia mini jacka aby jednocześnie był podłączony x i PC(nie chce mi się zmieniać wtyczek do grania i słuchania muzyki). Jeżeli ktoś wie jak to proszę nie być oszczędnym w słowach gdyż na podstawie tego posta bym mógł zakupić potrzebne rzeczy do podłączenia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jest taka przejściówka z jednej strony jack męski z drugiej w stereofoniczne jacki żeńskie.
    u mnie działa

4. kulkaaa

kulkaaa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możę trochę dokładniej...

Ale ta przejściówka mi umożliwi podłączenie x360 do głośników logitech czy umożliwi mi i podłączenie x360 i PC jednocześnie? Mógłbyś napisać jak to dokładnie ma wyglądać, podaj link jak znajdziesz.

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  6. dagerstar

dagerstar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze
    ja mialem logitehy 5.1 i ta przejsciowka nic cie nie da chyba ze kupisz ich 3szt a poznie 1 przejsciowke 3 trzebam zenskimi i jednym meskim to wtedy podlaczysz jednoczesnie.chyba ze chesz tak jak pisale kolego to wtedy nie ma efektu 5.1 bo w tych losniczkach sa 3 jacki po obu stronach.sry za pisownie niewiem czy ci wytlumaczylem ale jestem bardzo zmeczony %%%%%%hehe

7. kulkaaa

kulkaaa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dagerstar, niezbyt rozumiem co miałeś na myśli. krisr77. Ja mam od tych logitechów 3 wyjścia(pomarańczowe, zielone, czarne) Wszystkie 3 podłączone pod pc dają 5.1 Powiedz jak to zrobić pod x360 żeby mieć chociaż 2.1 a jednocześnie był podłączony PC. Bo z tego co zrozumiałem do jednego z wejść w pc(tylko do którego?) mam włożyć przejściówkę(z aukcji co podałeś) i do tej przejściówki kabel od głośników w wejście np. L a od X360 np. wejście R?

8. martini

martini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gniezno
    Ja mam tak:
    Rozgałęzienie z 1 minijacka na 2,to podpięte pod karte dźwiękową w kompie.
    Do tego rozgałęziacza w jedno wejście idzie kabel od głośników a w drugie przejściówka minijack>2xczincze i do tego idą kable od Xboxa.
    Wszystko działa :]

9. ChRONO5

ChRONO5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam taki plan kupic ta kartę muzyczną http://www.alesklep.com/product_images/539/Crative Sound Blaster X-Fi GO Surround 5.1.jpg i tam gdzie jest MIC Słuchawki i Line in podłączyć głośniki 5.1 (creative gigaworks g500) a pod optyczne wyjscie xklocka optycznym kablem który jest podłączony do kabla audio xbox http://img232.imageshack.us/img232/3876/97586905.jpg

zadziała?????????????????????????

Wczytywanie...

Poleć forum