1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośniki LOGITECH Z5500

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sweeterek, Sierpień 25, 2014.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Witam.
    Mam do sprzedania zestaw głośników do komputera lub kina domowego.
    Głośniki posiadam od dwóch lat, kupiłem je w sklepie AREST we Wrocławiu i nigdy nie miałem z nimi problemu oprócz jednostki centralnej która nie zapamiętuje ustawień i często trzeba je ustawiać od nowa (nie jest to uciążliwe), tak było od nowości chciałem je reklamować ale okazało się że muszę zanieść cały 30 kilowy zestaw zamiast samej centralki i poprostu mi się odechciało. Głośniki cały czas w użytku, rozłączone dopiero wczoraj w celu zrobienia zdjęć i sprzedaży.
    Stan techniczny oceniam na celujacy, membrany całe nie popękane każdy z głośników działa jak należy, stan wizualny oceniam na dobry + z tego względu że głośniki przeżyły parę imprez i są gdzie nie gdzie zarysowane oraz brakuje gumek antypoślizgowych ale nie jest problemem dokupienie za parę złotych w praktikerze :) No i brudna maskownica której nie mogłem domyć, nie wiem kto mi ją ufajdal może siostrzenica ale można odkręcić maskownice i wyczyścić od wewnętrznej strony :)
    Do całości dołączam kabel optyczny toslink 15m oraz złote przewody głośnikowe oryginalne które były w zestawie wrzuciłem bo do niczego się nie nadawały.
    W zestawie co jest rzadkością na allegro i tego typu podobnym PILOT w pełni sprawny nie połamany :)
    Proszę o kontakt przez PW.
    Pozdrawiam i zapraszam do kupna :)
    Cena 700 zł do małej negocjacji :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W ramach sprostowania-maskownicy suba nie da się odkręcić. Jest klejona a same śruby są dla picu. Wiem bo wciąż mam taki zestaw.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Cena albo kosz, regulamin giełda pkt 5.

5. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    A to nawet nie wiedziałem, miałem kiedyś ja odkręcić ale nie miałem chęci :)

6. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    650 zł oddam od ręki

Wczytywanie...

Poleć forum