1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośniki - Prośba o poradę.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Magi, Czerwiec 23, 2011.

1. Magi

Magi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Witam,

Przymierzam się do kupna głośników w systemie 2.1 jako że dźwięk gier jak i filmów na tv mnie denerwuje.
    Główne zastosowanie to właśnie gry czyli podpięcie pod xbox'a i filmy z odtwarzacza hdd.

Cena tak do 300-600zł
    jedyny wymóg to pilot. Dodatkowa zaletą także były atrakcyjny wygląd zestawu np sztuczne drewno.

Bardzo proszę o pomoc i propozycje bo sam jestem zielony w tym temacie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
  4. Magi

Magi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    sam budować nie chce. A co do firmy stx ładna strona sprzęt także wygląda dobrze ale widzę że nie ma gotowych zestawów 2.1 a jak już pisałem nie znam się na tym więc składanie z poszczególnych komponentów nie jest dobrym pomysłem.

ps. poza tym wyjdzie mi to dużo dużo więcej niż 600zł więc jak na głośniki do gier to nie bardzo.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Najlepsze w systemie 2.1 to Logitech Z-2300 THX :) Polecam.

Wczytywanie...

Poleć forum