1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

glosniki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kadek05, Maj 27, 2010.

1. kadek05

kadek05 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wczoraj kolega przyjechał do mnie pograć z głośnikami 5.1 aby był lepszy efekt. otóż końcówki przy głośnikach wygladają następująco http://realitynet.pl/articles/Genius_sw_hf5_1/genius_sw_hf_5000_35.JPG (posiada tylko te trzy mini jacky z lewej strony). Czy jest jakaś opcja,żeby podłączyć to do telewizora? wczoraj siedziałem i siedziałem nad tym i niestety nic nie wykombinowałem...

2. Lotnik421 Xbox One

3. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    I tak nie bedziesz mial 5.1, tylko zdublowane stereo. Musisz poprowadzic sygnal optykiem z konsoli do ampli/glosnikow, tyle ze te glosniki nie maja dekodera ...

4. kadek05

kadek05 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a teraz troche inaczej... planuje zakupic naglosnienie do telewizora, na co mam zwracac uwage. i co to ten optyk?

Wczytywanie...

Poleć forum