1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośno działające egzemplarze XONE? - Microsoft wymienia problematyczny sprzęt

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 10, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Niektórzy właściciele Xbox One skarżą się na zbyt głośno działające konsole. Takie narzekania można znaleźć m.in. na oficjalnym forum Microsoftu. Amerykańska firma zadeklarowała, że będzie wymieniać egzemplarze next-genowej konsoli, które mają faktycznie problem z hałaśliwym działaniem.

Rzecznik prasowy Microsoftu odpowiedział na narzekania niektórych graczy z USA.

Czy problem występuję również w nowszej serii XONE, która sprzedawana jest w Polsce? Całkiem możliwe, że ta kwestia dotyczy tylko pierwszego rzutu konsoli z rynku amerykańskiego. Jeśli jednak faktycznie Wasza konsola zaczęła pracować w nienaturalnie głośny sposób, warto skontaktować się z polskim oddziałem Microsoftu.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Wymieni na co? Na kolejny głośno działający egzemplarz?

4. marcino21ab

marcino21ab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A kto ty jesteś?? Kolejny dzieciak neo?? Czy kolejny fanboy ps4??

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

3 użytkowników lubi ten post.
  5. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Dla mnie problem jest przesadzony, bo konsole sie nie psuja. Jesli to kwestia ulozenia wiatraka to dotrze sie on z czasem i bedzie cicho. Wczoraj moja peesczworka chodzila jak odkurzacz w nocy i jakos mnie to nie martwi...poki dziala :)

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Niektórym to po prostu wszystko przeszkadza od takie mamy czasy .

2 użytkowników lubi ten post.
  7. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Po prostu hejtowanie Microsoftu jest w modzie :)

8. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    No ludzie bez jaj mój Xone jak zacznie grzechotać to go w całym domu słychać i według was nie ma problemu ?!

9. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wymienię sobie tuż przed końcem gwarancji. Skoro na razie działa nie widzę sensu im odsyłać.

1 osoba to lubi.
  10. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    I wtedy rozbiorą w serwisie, poprawią chłodzenie i dostaniesz konsolę z powrotem. Tą samą ze starą gwarancją. Dziś przed końcem gwarancji należy tak uszkodzić konsolę, aby jej naprawa była niemożliwa, a serwis musiał wydać nową z kolejnym 2 letnim papierem. Nie czarujmy się, te konsole to sprzęt budżetowy i wcale nie zdziwilbym się gdyby ich żywtność była zaprojektowana na 2, max 3 lata. Jeszcze się okaże, że 2 lata po kupnie będą masowo padać, bo biznes musi się kręcić.

Świetnie widać to po X360. Gdyby nie RROD to MS sprzedałby kilkadziesią MILIONÓW konsol mniej. Wielu posiadaczy X360 musiało zakupić 2-3 konsole, bo te przez pierwsze 4 lata padały jak muchy.

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak to nie działa. Zostawiają ci stary numer seryjny zmieniają caly środek gwqrwncjevmasz stara. Hehe dlwtego tak to działa abyś tqk nie mógł kombinować :)

1 osoba to lubi.
  12. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ile w końcu jest gwarancji ma XO? Na stronie Xbox.com piszą, ze tylko rok. Poza tym jak zarejestrować konsolę jak się nie da ma ich stronie bo gdy klikam "zarejestruj urządzenie" to mi stronę odswieza. Tez tak macie?

13. mad_d2

mad_d2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Zakupiłem w dniu premiery w polsce i mój odrazu wydał mi sie głośny ale tylko jesli nie mam odpalonej żadnej gry. Jeżeli mam wrzuconą grę która waży 40gb i ściąga mi sie przez całą noc a konsola jest w tym samym pokoju w którym śpie, wierzcie mi jest to troche denerwujące. A kontakt z xbox polska masakra ciezko znaleźć jakis numer do nich.

14. Haqu

Haqu Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Też tak miałem jak rejestrowałem konsolę, poczekałem chwilę i potem sie pojawiła. Kupiłem konsolę 4 września i to ich Internetowe Centrum pokazuje, że mam gwarancję do drugiej połowy listopada 2016 (chyba 23, ale nie pamiętam dokładnie)

15. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Hmmm... Czy zapowiada się RROD? ;D

Wczytywanie...

Poleć forum