1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głosność napedu XBOX 360 SLIM 4GB vs PS3 SLIM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yacek, Grudzień 9, 2010.

1. Yacek

Yacek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno kupiłem sobie XBOXA 360 SLIM 4GB, praktycznie specjalnie dla gry ALAN WAKE i ewentualnie Gearsów :)
    Czytałem przed zakupem, że nowe konsole mają znacznie cichsze napędy, lecz w porównaniu z moim PS3 jest niestety znacznie głośniej.
    Czy ktoś z Was posiada również obydwie konsole i potwierdzi tą różnicę ? Być może to kwestia źle wyważonych płyt, ale wątpię, gdyż próbowałem na kilku i to samo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokup dysk i zainstaluj na nim grę a dysk będzie prawie niesłyszalny

4. Yacek

Yacek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To wiem, ale pytam o samą głośność napędów. Swoją drogę, widzę ciekawe oferty dysków bez obudowy, ale chyba lepiej dołożyć i kupić w obudowie, aby stabilniej był umieszczony.

5. tomigsm

tomigsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Potwierdzam posiadam obie i naped ma głośniejszy xbox360 Slim

Wczytywanie...

Poleć forum