glosnosc

janusz19967

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Mam Folcona z 2008r.jak go wlacze to jest fajnie cicho,wlaczam gre i po ok.minucie grania konsola staje sie coraz glosniejsza(wiatraki szybciej chodzą)czy to jakis powazny problem?Gra to Forza Horizon
 
A

adriano_2009

Guest
Zdaje się że konsola się przegrzewa przy większym wysiłku. To może oznaczać że pasta termoprzewodząca się zużyła i trzeba bedzie ja wymienic. Czy jesli grales na niej z kilka godzin, zadne bledy/zwiechy nie wystepowaly?
 

magiks33pl

Użytkownik
Użytkownik
norma raz do roku lepiej paste wymienić i schłodzić ramy bo masz pewnie dwustronne jak u mnie w falconie ,na dolne dałem termopady a o górnych zapomniałem a w fsd pokazuje że ramy mają ok78 stopni a górne sa przy radiatorze gpu a ten wiadomo w starej technologi to sie grzeje
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Po zmianie pasty np. na arctic silver 5 możemy już zapomnieć o wymianach pasty, no od biedy można zaglądnać po... 5 latach? :p
Uszczelniajcie tunel!
Macie tutka w jtag/rgh-artykuły.
 
A

adriano_2009

Guest
Arctic silver juz dawno zostal pobity w wydajnosci przez inne pasty, ale wciaz jest popularny. Warto rozejrzec sie za testami past
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Witam.Mam Folcona z 2008r.jak go wlacze to jest fajnie cicho,wlaczam gre i po ok.minucie grania konsola staje sie coraz glosniejsza(wiatraki szybciej chodzą)czy to jakis powazny problem?Gra to Forza Horizon
To normalne w Falconie, też tak mam od 3,5 roku i konsola chodzi, więc graj i się tym nie przejmuj.
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
potrzymaj na dashu z 5 minut. Jak zacznie hałasować to mógł sie radiator odkleić i trzeba wymienić paste. Jak będzie chodził mniej więcej tak samo to możesz grać, to typowe zachowanie że w grze wiatraki przyśpieszają
 

Do góry Bottom