1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

glosnosc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez janusz19967, Listopad 10, 2012.

1. janusz19967

janusz19967 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.Mam Folcona z 2008r.jak go wlacze to jest fajnie cicho,wlaczam gre i po ok.minucie grania konsola staje sie coraz glosniejsza(wiatraki szybciej chodzą)czy to jakis powazny problem?Gra to Forza Horizon

2. Lotnik421 Xbox One

3. adriano_2009

adriano_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Zdaje się że konsola się przegrzewa przy większym wysiłku. To może oznaczać że pasta termoprzewodząca się zużyła i trzeba bedzie ja wymienic. Czy jesli grales na niej z kilka godzin, zadne bledy/zwiechy nie wystepowaly?

4. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    norma raz do roku lepiej paste wymienić i schłodzić ramy bo masz pewnie dwustronne jak u mnie w falconie ,na dolne dałem termopady a o górnych zapomniałem a w fsd pokazuje że ramy mają ok78 stopni a górne sa przy radiatorze gpu a ten wiadomo w starej technologi to sie grzeje

5. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Po zmianie pasty np. na arctic silver 5 możemy już zapomnieć o wymianach pasty, no od biedy można zaglądnać po... 5 latach? :p
    Uszczelniajcie tunel!
    Macie tutka w jtag/rgh-artykuły.

6. adriano_2009

adriano_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Arctic silver juz dawno zostal pobity w wydajnosci przez inne pasty, ale wciaz jest popularny. Warto rozejrzec sie za testami past

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To normalne w Falconie, też tak mam od 3,5 roku i konsola chodzi, więc graj i się tym nie przejmuj.

8. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    potrzymaj na dashu z 5 minut. Jak zacznie hałasować to mógł sie radiator odkleić i trzeba wymienić paste. Jak będzie chodził mniej więcej tak samo to możesz grać, to typowe zachowanie że w grze wiatraki przyśpieszają

Poleć forum