1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośny napęd

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Ryderus, Lipiec 11, 2013.

1. Ryderus

Ryderus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema. Mam xboxa 360 wersja Falcon v3. Naped liteon. Gdy wloze plyte do napedu,nie zaleznie czy to oryginal czy pirat. Znam sie troche na xboxach(Naprawy,flashe napedow itp). Da sie jakoś nasmarować jakąś czesc w tym napedzie. Gdy zainstaluje na dysk tylko przez weryfikacje naped "trzeszczy"
    Tak jak napisalem na gorze.

Porsze o szybka odpowiedz! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Kurcze, wybacz ale nie do końca rozumiem to co napisałeś.
    Znasz się na naprawach, flashach itd, a nie wiesz jak naprawić napęd?

Generalnie rzecz biorąc, napędy X360 są głośne i tego nie zmienisz.
    Jeśli jednak Twój napęd jest wyjątkowo głośny, spróbuj wymienić mechanizm napędzający płyty.
    Ew. rozkręć go i wyczysć.

4. SUN_Rise

SUN_Rise Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja miałem podobny problem. Napędy chodzą głośno, ale w takim stanie to jest naprawdę głośno :) Nasmarować się nie bardzo da, ale polecam ci wymianę silniczka lasera. Efekt natychmiastowy :) Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum