1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośny rozruch Elite

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Aslan88, Grudzień 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Aslan88

Aslan88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam pytanie - posiadam nowego Elite (jasper) i zauważyłem że konsola, a dokładnie napęd strasznie wyje gdy następuje rozruch płyty (tak jak by dzialal na 100% szybkości) - czy ty jest normalne? W moim starym x360 z pazdzirnika 2008 nie bylo takiego rozruchu (ale mialem tez tam naped benq, wiec mogę się mylic).

2. Lotnik421 Xbox One

3. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    U mnie jest tak samo

4. CHAST

CHAST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Zapewne masz LITEONA w środku. Zazwyczaj głośniejszy rozruch jest gdy konsola stoi pionowo. Ma na to też duży wpływ jakość płyty. U mnie niektóre oryginalne wręcz wyją przy ustawieniu pionowym konsoli.

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    u mnie na starcie ryczy chwileczke i później przestaje... To normalne. Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum