Głośny zasilacz, nowy Slim 250gb

theRav

Świeżak
Świeżak
Witam.

Wczoraj zakupiłem (drugiego z kolei) xboxa slim 250gb. Drugiego, bo poprzedniego sprzedałem czego później żałowałem.
Ale do rzeczy - gdy wszystko podłączyłem żeby zobaczyć czy pudełko iks w ogóle działa, moją uwagę przykuło dosyć głośnie "działanie" zasilacza, tak jakby wiatraczek, czy coś w tym rodzaju. W poprzedniej konsoli zasilacz chodził cichutko.

Dzwonić do microsoftu, czy sobie darować? W końcu lepiej chyba żeby zasilacz się chłodził w jakikolwiek sposób, ale z drugiej strony może ten dźwięk "wiatraczka" to oznaka wadliwości sprzętu?

Moje pytanie brzmi - Czy wersje slim mają dwie wersje zasilaczy? Czy w tych nowszych zasilacz jest chłodzony wiatraczkiem?
Czytałem ten (http://xboxforum.pl/konsola-f23/xbox-slim-problem-z-zasilaczem-62597-3.html) temat, ale tam zdania są podzielone.



Czekam na odpowiedź, pozdrawiam
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
jak działa wszystko to po co takie coś zgłaszać jak masz gwarancje na to. to możesz tam sobie zadwonić .slimy wsystkie mają taki sam zasilacz
 

Klary

Użytkownik
Użytkownik
Z początku też mi tak chodził ale później sie ogarnął.
 

shaxini

Użytkownik
Użytkownik
Może to kwestia właśnie nowości.
Daj mu się rozruszać :)
 

szmelc

Użytkownik
Użytkownik
pewnie jest na dotarciu haha :)
 

mcmarycha

Użytkownik
Użytkownik
Może kinect ciągnie prąd i dlatego tak zasilacz hałasuje
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Klepnij zasilacz, jesli nic nie da wyslijdo m$, dostaniesz nowy

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
jak działa wszystko to po co takie coś zgłaszać jak masz gwarancje na to. to możesz tam sobie zadwonić .slimy wsystkie mają taki sam zasilacz
NIEPRAWDA - wszystkie SLIM'y nie mają takiego samego zasilacza, SLIM z płytą główną "Valhalla" ma zasilacz 135W a SLIM'y z płytą główną "Corona", mają 120W.
 

Do góry Bottom