1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[GłOSOWANIE] Najbardziej NIElubiany moderator/administrator

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JaZz, Grudzień 27, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Moderatorzy nie mają wglądu do tego kto jak głosował, więc nie macie się czego obawiać;)
    Dodałem też byłych moderatorów.
    Możecie ich lubić lub też nie, jak kto woli.
    Głosujcie...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Byłych?
    Gdzie ja jestem ;D
    I tak robicie z igły widły, źle wam? Rok temu jak modami wraz ze mna bylii Piri,JCK, Angloeiro (moglem nick przeinaczyć, ale Al Bundy :D), Rower i reszta tamtej ekipy, to poziom "no mercy" był na maksimum prawie. Połowa użytkowników online potrafiła na banie być.Lista userów bywała biało-zielona. Dziś to jest żłobek, gdzie sie dzieci tuli :D

4. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Noo widać właśnie kto był w tej ekipie :D WYGRAM JAK NIC! :D

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Sorry Blood. że pominąłem Ciebie i resztę byłej ekipy:p Może mnie jeszcze nie było na forum w tych czasach albo poprostu nie pamiętam. Wpisałem tych co widnieją w "Załodze forum"
    Co do tego: czy źle "nam", to NIE:)
    Chciałem zobaczyć jaki będzie winik i nikt nie miał nic przeciwko.
    Ja osobiście nigdy nie miałem jakiś większych "potyczek" z "władzą":D
    Pozdro

6. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    hextor jesteś ŻAŁOSNY!!!

7. rekrut

rekrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    "fajnie" że coś takiego jest - bo czytając niektóre "mądre" odpowiedzi od moderatora który rzuca na lewo i prawo słowa nie znając ich znaczenia przy czym jeszcze potrafi obrazić - nie powiem zajmować się takim przedsięwzięciem. I widzę po ilości głosów że nie jest to tylko moje odczucie - pozdrawiam

8. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie

Nie ciesz sie :D Na ta chwile idyiemz leb w leb hehe

9. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Raczej nie w tym celu zostal stworzony ten plebiscyt :)

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
  11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Chciałbym coś powiedzieć, odn. tego że bgszef! "wygrywa" ten plebiscyt, jako że jest świeżo upieczonym modem (w sumie ja też) to nie miał za wiele sytuacji by sobie zaskarbić nienawiść użytkowników, a że on pilnuje giełdę = wszystko jasne, na bank wam ludzie się nie podoba że szef daje warny za SPAM gdy się coś napisze niepotrzebnego w temacie sprzedaży/kupna, ale spójrzcie na ten regulamin działu giełda, innego forum, o innej tematyce: [WAŻNE] Regulamin działu Giełda Przeczytajcie ich regulamin giełdy słowo w słowo, ze zrozumieniem, a zobaczycie że nasze forum w tej kwestii oferuje mega swobodę, a wy nawet tego nie doceniacie. "Szanuj szefa swego, możesz mieć gorszego"

12. rekrut

rekrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    może i racja - ale lepiej mieć szefa "skurczybyka" ale za to sprawiedliwego.

13. bgszef!

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie

Dokladnie. Ciesze sie, ze myslisz podobnie :)

14. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    myślę, że dział bgszefa ma mało wspólnego z tym, że jest najbardziej nielubianym modem ;)

15. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @MrDraiger nie należy się w takiej sytuacji warn za spam tylko offtop, patrz definicja spamu, różnica jest duża nawet w karze

Wg mnie pomogłoby wprowadzenie ranku "offtoper" i "dyslektyk" widocznego dla wszystkich, zabawne podejście do problemu no i użytkownik pracowałby żeby się pozbyć tego znamienia.

Edit;@bgszef!

Przeczytaj definicje spamu to pojęcie jest starsze od ciebie i ogólnie uznane przez społeczność internetową, nic nie reklamowalem, nie napisałem tego posta w każdym temacie w całym dziale giełda, więc obrażasz mnie nazywając mnie spammerem i powinieneś dostać warna za obrażanie. Jeśli brakuje komuś umiejętności logicznego myślenia to po co angażować się w pełnienie odpowiedzialnych funkcji, dla samej plakietki szeryfa? Jest Dużo więcej problemów z porządkiem chociażby reklamy które każdego ranka zasypują masę tematów i to jest spam, ja popełniłem offtop i do tego się przyznam.

Zrozumienie prostego w brzmieniu i treści regulaminu nie jest kazusem prawnym o wysokim poziomie trudności.

Nie chce nikogo obrażać ale uważam że zostałem nieuczciwie potraktowany przez człowieka który powinien świecić przykładem uczciwości, a nie bronić się cynizmem i obelzliwymi argumentami.

jeszcze raz?

16. bgszef!

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Juz Ci to tlumaczylem 3 razy, a Ty nadal nie czaisz. Spam to jest niepozadana wiadomosc. Piszesz w temacie, a nie chcesz skorzystac z jego oferty, wiec spamujesz. Dla sprzedjacego Twoj post jest niepozadany i traktowany jako spam. Jeszcze raz?

17. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Je chu je chu je chu! :eek:

18. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nareszcie ktoś to zauważył : P

19. Deloran

Deloran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bgszef pilnuje giełdy i pewnie większość osób "urażonych" jego "pretensjami" co do nieprzestrzegania regulaminu daje te głosy, sam nie zagłosuje na nikogo, bo dla mnie nie powinno być tej ankiety, bo potem właśnie "wygrać" musi osoba, która po prostu spełnia swą robotę, bez sensu.

20. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja uważam to głosowanie za głupotę, lepszy byłby temat w stylu ocena pracy moda. Gdzie byłoby można demokratycznie dojść do porozumienia, to że ktoś dał mi warna, bana, karnego k... Nie jest powodem do tego żeby go nie lubić.

Każdy mod jest też użytkownikiem i ułatwia nam poruszanie się po forum, ale trzeba pamiętać że nie można nadużywać swojej rangi i zachowywać się w stosunku do normalnych użytkowników tak jakby chcieli żeby zachowywali się wobec nich.

21. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Obawiam się, że nie rozumiecie sensu tego tematu. Przecież to jest dla 'jaj', nikt nie bierze tego na poważnie. Sądzę, że 'szef' siedzi przed monitorem i śmieje się w głos z tego, co tutaj jest wypisywane.

Więcej dystansu do życia, ludzie ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum