Głosowanie z okazji 20 lat Premier League. Pomóżmy polskiemu goalkeeper'owi!

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Na oficjalnej stronie ligi angielskiej - Premier League pojawiło się głosowanie jubileuszowe, z okazji 20 lat trwania ligi pod tą nazwą. Wybieramy w kategoriach "Najlepszy mecz", "Najlepszy gol", "Najlepsza cieszynka/celebracja po zdobyciu bramki", "Najlepsza obrona", "Najlepsza 11-tka (skład)".
Tak więc, do rzeczy - nie chodzi mi oczywiście abyście nabijali głosy na mój ukochany Manchester United w każdej kategorii (chociaż jeśli chcecie i nie macie nic przeciwko, to czemu nie :p) ale do kategorii bramkarskiej "SAVES" ("Najlepsza obrona") zostały nominowane aż dwie parady naszego goalkeepera - Tomasza Kuszczaka.
Wiem że pewnie nie wszyscy lubią Man Utd tak samo jak Kuszczaka ale skoro nasz rodak może zgarnąć jakąś prestiżową nagrodę, to dlaczego by mu nie pomóc?
Znam stereotyp jaki kieruje Polakami jeśli chodzi o Kuszczaka "Kuszczak-wpuszczak" po tym jak tą bramkę z Kolumbią wpuścił, ale w ligowych rozgrywkach Kuszczak na wypożyczeniu radzi sobie świetnie, na 11 ostatnich meczy 8 razy został ZAWODNIKIEM MECZU. Nie proszę o wiele, jak ktoś ma czas to niech zabawi się w 'krytyka' i zagłosuje w tych kategoriach. Poniżej podaję link. Pozdrawiam


20 Seasons of Premier League
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poszło
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Wreszcie pozwoliłeś mi zrobić pozytywną rzecz na internecie,wielkim fanem MU nie jestem,ale za Twoje zaangażowanie się należy.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za poświęcenie chwili :) Pozdrawiam
 

Emcio

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Wypełniłem :D
Jako fan Chelsea... To był nawet mój obowiązek :D
W "Squad" było 5 zawodników Chelsea, 5 Man Utd oraz Gerrard :D
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Wypełniłem :D
Jako fan Chelsea... To był nawet mój obowiązek :D
W "Squad" było 5 zawodników Chelsea, 5 Man Utd oraz Gerrard :D
To lepiej niż ja, bo ja podałem całą 11-tkę Man Utd, haha. Nie potrafię być obiektywny w takich ankietach ale oczywiście podziwiam takie osobowości jak Lampard, Gerrard, Terry itd. BTW Emcio widzę że masz FIFE 11 to możemy kiedyś zagrać jak chcesz. Wyślij mi zaproszenie na XBL to pykniemy może w weekend (kupie sobie kod 48h :p)
 

Do góry Bottom