1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głupi problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nemir973, Październik 31, 2012.

1. nemir973

nemir973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, zakupiłem konsolke to mój 1 xbox wczesniej posiadałem pleya.Mam głupi problem bo nie wiem jak opuszczac gry tzn. chodzi mi o to jak wychodzic do ekranu startowego z gier np. z Forza Horizon.Wkładam płytke gra startuje jest wszystko pieknie.Koncze grac naciskam wyjdz a gra zatrzymuje sie na ekranie startowym z mozliwoscia tylko jej rozpoczecia.Czy mozna tylko dostac sie do ekranu startowego konsoli po wyjeciu płyty z napędu?Czy moze jest jakis skrot na padzie do wychodzenia z roznych aplikacji.Dzieki z gory za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Głupi problem

mozna wyjsc : naciskasz na padzie to logo xboxa i dajesz ze Interfejs Glowny

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum