1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głupia zakładka...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pobier, Lipiec 24, 2011.

1. pobier

pobier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, zrobiłem aktualizacje dashboarda do najnowszej wersji. Musiałem nagrać ją z USB, bo nie mogę neta podpiąć pod xboxa(brak kabla).
    Konsola była zawsze dla dziecka tylko do offline. Problem w tym, że teraz po aktualizacji wisi mi nad moją zakładką którą zawsze miałem nowa
    która doprowadza mnie do szału. Nad "Moja konsola Xbox" mam teraz jeszcze "Xbox Live" z oczywiście świetną propozycją założenia konta za darmo.
    Za każdym razem gdy dziecko odpala konsole przez przypadek włazi na tą zakładkę i chce połączyć się z XboxLive oczywiście bez kabla.
    Wiem, że z połączeniem do Live zamiast tego są rynek gier i znajomi, a po odłączeniu kabla ta zakładka ZNIKA.
    Czy jest jakaś możliwość aby usunąć bądź ukryć tą zakładkę bo przepraszam za użycie tego zdania: "Szlak mnie trafia"bez podłączania się do XBL?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ustawienia kontroli rodzicielskiej ? Tam bodajże da się zablokować możliwość połączenia z Livem. Pewności jednak nie mam.

4. pobier

pobier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki wielkie, <3 Cię! Nie wchodziłem tam bo myślałem że to blokuje dzieciom gry 18+ :) Jesteś wielki :D

Wczytywanie...

Poleć forum