1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Glupie ale ..........

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez x360x, Grudzień 27, 2009.

1. x360x

x360x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kutno
    dobra wiec tak
    moja konsolka dostala banana i teraz chce kupic nowa i nie przerabiac albo kupic uzywane ps3 i nie wiem co wybrac ? bo na playu no niby granie przez net jest za free ale to ma sie podbno zmienic a xxxx mam znowu rok i nie wiem co mam wybrac

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Faktycznie , głupie pytanie i zadając je na forum o xboxie to 99 % odpowiadających odpowie : XBOX !! Zresztą poczytaj trochę bo już było ( i to niedawno ) kilka tematów dokładnie na ten sam temat ! Ja swoją drogę poleciłbym Ci PS3 jest o wiele lepszym sprzętem niż nieco biedny sprzętowo X360 . A X360 wybrałem tylko dla tego że można go przerobić oraz że oryginalne gry są nieco tańsze od ich odpowiedników na PS3 .

4. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    na ps3 granie nie ma byc platne ale dodatki i uslugi ktore zostana dodane w momencie i po wprowadzeniu oplat!

5. x360x

x360x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kutno
    no play ma plusy typu granie (narazie ) przez net za free i jeszcze ma wbudowany modul wifi ktory do xb jest drogi a tak ogolnie chyba przeskocze na ps3 bo moj brat ma :D to go rozwale przez neta :D:D

6. x360x

x360x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kutno
    chociaz na xb wyrobilem sobie reputacje przez xbl i wogole sa turnieje organizowane tak jak u nas na foum nie wiem chyba wole zostac przy xb i niby ps3 lepszy technicznie ale nie wiem musze chyba do brata isc i posiedziec caly dzien na ps3 to wtedy zdecyduje zreszta na xb ma wyjsc projekt natal co bedzie lepsze od wii :)

7. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Ja na ten moment wybrał bym PS 3 darmowe multi to tylko jedno z powodów !

8. ewernewest

ewernewest Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Jak masz grac na oryginałach to kup PS3, i grac online za darmo ;p

9. Kempos

Kempos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz kase na gry albo czas zeby szperac po forach i wymieniac sie grami, chcesz miec komputer w postaci ps3 to go kup zainstalujesz sobie linuxa podepniesz myszke klawiature i pozegnasz sie ze swoim laptopem czy tam stacjonarka co tam masz, bedziesz gral sobie za darmo i nigdy nie bedziesz zmienial podzespolow, aha i blue ray to tez jest plus na dluzsza mete.

Nie masz kasy na gry i nie przeszkadza Ci czasem siasc na zwykly komputer i poszperac po internecie cos wydrukowac a preferujesz gre ze znajomymi w soim pokoju jak ja to bierz xa.

Wybralem xa chodz play zastapil by mi komputer bo mam jaka gre chce w 24godziny za darmo i nie potrzebuje neta w xie bo wole zagrac zkims kogo znam wieksza frajda.

Ico? Zalezy kto co woli :)

10. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja dosłownie 5 minut temu kupiłem na allegro ten adapter wifi za 190 zł. Co do tematu to na tym forum prawie każdy powie XBOX, ja też :yeye:

11. x360x

x360x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kutno
    no to chyba ps3 wybioro bo wiecej plusow a jak chce grac z kolegami to ide do jednego takiego ma xboxa spotykamy sie czasami i sobie pocinamy w MW2 :D
    dzieki za pomoc

12. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Ja do oryginałow wybralem XBOX 360; byłem/jestem graczem PC także wiecej gier mi podchodzi z xboxa ;] NET płatny ale 100zl na rok to nie jest znowu taki ogromny wydatek ;]

13. jachos91

jachos91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na moje ps3 i xbox360 to szajs ;/
    kup se PEGASUS-a ;D

14. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1