1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gniazdo HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vinralsh, Lipiec 19, 2014.

1. Vinralsh

Vinralsh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Doszedłem po wielu próbach do czynnika który powodował zakłócenia dźwięku w konsoli - gniazdo HDMI. No i tutaj rodzi się pytanie - które gniazdo wybrać?
    Czy te będzie odpowiednie? Gniazdo HDMI do druku , do obudowy (4370692475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ???

Czekam na porady!

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Hehe ty sobie najpierw wylutuj obecne dopiero pozniej szukaj. Jak nigdy tego nie próbowałeś to daj to dobremu elektronikowi. To które dałeś nie bedzie pasować. Dopasujesz je jedynie z innego xboxa

4. Vinralsh

Vinralsh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam już osobę, która to ogarnie - sam bym się tego w życiu nie podjął.
    Kwestia gniazda - to chyba logiczne, że nie mam zapasowej konsoli, której "ukradnę" hdmi - zatem pytanie gdzie i jakie gniazdo znaleźć? A te gniazdo, które podałem (pomijając te ramionka na mocowanie) nie jest takie samo jak te w xboxach?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Niestety musisz miec druga konsole. Ewentualnie zrezygnować z hdmi uzywac kabla komponent. 3 wyjściem jest wlutowanie gniazda vga i gniazda np minijack :).

6. Vinralsh

Vinralsh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem coś takiego
    Złącze HDMI do konsol PS3 PS4 Xbox 360 - Konsolowo.pl
    to też się nie nadaję?

Wczytywanie...

Poleć forum