1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Goclever Navio 5080 - zawiesza się na logo GC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Kwiecień 21, 2014.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam.
    Więc tak, kupiłem w grudniu ojcu nawigację GC (jak była za 169 zł w biedronce) i dziś ją ładował, po czym przy podłączeniu do ładowarki włączyła się więc ją wyłączył. Po 2 godzinach (+/-) ładowania chciał sprawdzić jaki jest stan baterii więc odłączył nawigacje od ładowarki i ją włączył.
    Po czym proces włączania stanął od razu przy pierwszym logu Goclever..

Próbowałem już resety (na pleckach nawigacji) nic to nie daje. Dalej podczas włączania stoi na logu Goclever.
    Jak się włączy nawigacje i odczeka te 20 sekund (logo oczywiście stoi) dotyka się ekranu to słychać dźwięki przejść (czyli jak klikało się zawsze w ikonę) ale logo stoi w miejscu..

Jak podłączę nawigacje (zawieszoną na logo) do PC to normalnie widzi kartę SD i partycję nawigacji..

Zrobiłem nawet update ze strony Goclever do tej nawigacji, lecz to niczego nie zmieniło - nadal stoi na logo..

Chyba tylko reklamacja u GC wchodzi w grę? Bo zaniesienie nawigacji do biedronki raczej nic nie da?(pierwszy raz mam takie coś, że kupując coś w biedronce mam takie jaja .). Była dosłownie na chodzie może ze 4-6 razy .

PS. Sam jestem posiadaczem już przeszło 2 lata lekko GC5070 też z biedronki (tej samej) i hula bez kłopotu :)

Wczytywanie...

Poleć forum