1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GOD program dzialajacy na win7 64bit

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez miwa, Grudzień 19, 2012.

1. miwa

miwa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poland
    ma exiso gui przy instalacji wywala mi bledy o dll i czy zastapic czy pozostac przy starym, w probie przerobki pod god wyskakuje mi odrazu po wciesnieciu go! zakonczono a w katalogu docelowym pusty katalog.... jest jakis inny program pod win7 ? dzieki za porady

http://imageshack.us/photo/my-images/585/bladfl.png/

mam to samo co kolega napisal ale poza forum dla swieżaków więc ponawiam temat

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma żadnych problemów z exiso gui jak i z iso2god pod win7 64bit ( jako administrator odpalaj i zaznacz we właściwościach tych programów że mają być zawsze jako admin odpalane)ten pierwszy jak Tobie nie działa to ściągnij wersje tą E-xiso_gui - The Graphic Interface For Exiso - Scenyx Entertainment Communitya jeśli chodzi o iso2god to masz tutka na forum http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-2-a-145552/ i tak ma być zrobione i działa w 100%

Wczytywanie...

Poleć forum