1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

God save the queen - wyciekł obrazek zapowiadający nową grę Assassin's Creed

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 8, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wszystko wskazuje na to, że wiktoriańska era jest już potwierdzona. Sugeruje to poniższy obrazek, który został dzisiaj odkopany z oficjalnej strony gry.

Fani gry potrafią docierać do najróżniejszych rzeczy. Dzisiaj wyciągnęli obrazek z kodu tła oficjalnej strony gry Assassin's Creed, który nawiązuje do niezapowiedzianej jeszcze odsłony gry. Znajdziemy na niem kastet leżący na stole z wyżłobionymi na nim napisami, które ewidentnie sugerują, że tym razem trafimy do wiktoriańskiej Anglii. Przeanalizujmy zawartość tego screena.

"God save the queen" to powiedzenie, które ewidentnie kojarzy się z Wielką Brytanią.

Cytat "We forge the chains we wear in life" pochodzi z książki "The Cricket On The Hearth" Charlesa Dickensa, która została opublikowana w 1845 roku podczas rządów królowej Victorii.

Ostatnim napisem wyrytym na drewnie jest słowo "rooks". Jest to określenie na podobne do wron ptaki, które występują na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii i na północy Europy.

Na kastecie również pojawia się pewien tekst. Jest nim motto "strength through loyalty" będące bezpośrednim przekładem popularnej łacińskiej frazy - "fortius quo fidelius".

Wygląda na to, że zeszłoroczne screeny, do których dotarł serwis Kotaku nie były fałszywe.

Więcej informacji ma zostać ujawnione już 12 maja. Muszę przyznać, że jestem nieco podekscytowany, bo era wiktoriańka jest jednym z moich ulubionych okresów, jeżeli chodzi o ogólną stylistykę. Czekacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. hubi84k

hubi84k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzcianka, Poland
    hahaha dobre... Widziałem ten obrazek już jakieś pół roku, może nawet rok temu...

edit:
    tutaj przykładowo artykuł z 3 grudnia 2014:
    http://ugnnultragamingnewsnetwork.c...l-be-set-in-victorian-london-out-autumn-2015/

a wystarczyło, że wygooglowałem frazę assassin's creed in london. Może znajdzie się jeszcze starsze zdjęcie, czy cały artykuł, ale nie chciało mi się szukać a ten znalazłem w 10 sekund

Ostatnia edycja: Maj 8, 2015
  4. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    176
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Em... ale to chodzi o ten obrazek na dole newsa...
    Mi tam obojętnie w jakiej erze będzie następny AC, ważne, żeby nie wyszło takie drugie zbugowane unity :)

Wczytywanie...

Poleć forum