1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

God2Iso i płyty-kilka pytań

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez skrzydel5, Październik 13, 2011.

1. skrzydel5

skrzydel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Mam kilka pytań dotyczących płyt esperanza i programu God2Iso

Kupiłem dziś płytę w/w firmy i nagrałem GOW 3 bez problemu. Gra działa, nie wiesza się, bez problemowo instaluje się na dysku. Czy korzystanie z Verbatimów jest konieczne jeśli gram z dysku twardego? Czy wystarczą o połowę tańsze Esperanzy?

Drugie pytanie dotyczy programu God2Iso

Mam kilka gier Games Of Demand (legalnie kupione na XBL). Przerobiłem je na ISO tym programem a AGBX pisze że to nie jest gra dla XBOX 360. Czy taka wersja jest bezpieczna?

Ostatnie pytanie dotyczące SSV2. Czy jeśli nie gram na Xbox Live tylko czasami wchodzę żeby pobrać demko to gra jest w stanie jakoś mnie (?) oflagować?

Dzięki z góry za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. skrzydel5

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Nikt nie jest w stanie mi pomóc?

4. Darcik

Darcik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do God2iso, tworzy obraz składający się tylko z plików z gry, nie ma tam paddingu (powietrza), stealth'a ssv'ów, dmi, pfi, partycji video i całej reszty która jest wymagana przez ixtreme - takiego obrazu nie naprawisz.

5. skrzydel5

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    A co z płytami

Wczytywanie...