1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Godfather II

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez barrog95, Sierpień 18, 2008.

1. barrog95

barrog95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    http://gamesblog.ugo.com/index.php/...st_look_impressions/?cmpid=bnr_ugo_tsa_080408

Co wy na to ??? :D  ;D :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. kopecioch

kopecioch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Godfather II

wyglada mi na Drivera. Nie sadze ze to godfather 2

4. Syno

Syno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój

budynki ( 1 ss) wygladaja nowoczesnie :p ale po broni idzie stwierdzic ze to jednak te czasy. Dla mnie chyba za jasno to wyglada

5. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

mi to wygląda na Tony'ego Montane niż na Don Leone :X

6. kubus230195

kubus230195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Wyglada zbyt nowoczesnie i wydaje mi sie ze to zepsuje klimat.... A patrzac na 1 screena to grafika nie wymiata....

7. Pietuniek

Pietuniek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Driver to napewno nie jest :p A jesli chodzi i gry mafijne to tez bym wolal te starsze klimaty . . . czuje ze mafia 2 bedzie lepsza :D . . . ale nie chce sie wypowiadac nie gralem w godfathera 2 jeszcze chociaz jedynka bardzo mi sie podobala i przeszedlem caly glowny watek . . . w mafii sie zatrzymalem na ostatniej misji ( Format kompa :/ ) :p Wypowiem sie jak zagram ! ! ! POZDRO ! ! !

8. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    sklyny sa z G2. ale po EA mozna sie wszystkiego spodziewac, mozemy sie spodziewac ze spartola i to masakrycznie. pierwszy god byl nawet calkiem, nie skonczylem, ale generalnie, gdyby G2 byla w czasach jedynki, lub kiklka lat pozniej to nie ma sprawy ale to wyglada jak scarface.

Wczytywanie...

Poleć forum