1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Godzina przemierzania bezdroży - nowy gameplay z Mad Max

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 19, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Mad Max zaprezentuje nam swoje wyjątkowe umiejętności na początku przyszłego miesiąca. Jeśli nie możecie się doczekać tej pozycji, to zapraszamy Was na długi i pełen dzikiej jazdy fragment rozgrywki.

Jazda po pustyni, walka z przeciwnikami, wykonywanie misji, czy też wykorzystywanie umiejętności niezawodnego Maxa – na tym fragmencie rozgrywki zobaczycie sporo przyjemności, które pozwolą zdecydować, czy warto się zainteresować dziełem Avalanche Studios.

Produkcja zapowiada się na typową piaskownicę. Twórcy przygotowali ogromny świat przepełniony najróżniejszymi aktywnościami. Sporo misji, jeszcze więcej przeciwników do pokonania i wiele części do maszyny... Nie trudno odnieść wrażenie, że w skórze tego bohatera nie będziemy się nudzić.

Musicie jednak przygotować się na sporo jazdy w samochodzie. Autorzy przygotowali wielką mapę, po której będziemy przemieszczać się w metalowym demonie. Pojazd będziemy ulepszać, zwiększać jego siłę, usprawniać mobilność i pancerz, a wszystko po to, aby przeżyć w tym niezwykle niebezpiecznym środowisku.

Nie marudzę dłużej... Oglądajcie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem czemu, ale nie przemawia do mnie ta gra :(

4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Bo już do porzygu dają tych materiałów

5. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Nie wydaje mi się, żeby ta gra czymkolwiek zaskoczyła graczy. Brak świeżości, oryginalności. Klisze. Może na X360 robiłaby wrażenie, ale w dobie Wiedźmina 3 twórcy musza się bardziej postarać.

6. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    nie mogę już patrzeć na tą gra a jeszcze nie było premiery ;) tak strasznie chcą nas przekonać do tej produkcji, że już powoli się rzygać chce ;/

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niestety mam te same odczucie. Z początku to nawet jarałem się tą grą.. Ale im więcej pokazywali, tym mój zapał malał i nie wiem czy nie jest równy 0.

Gdzieś tam jeszcze raczej chciałbym wypróbować tą grę.. Ale na pewno nie za tyle kasy ile chcą..

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Widzę że nie jestem sam bo ta gra mi się nie podoba od samego początku ale z drugiej strony nie przekreślajmy gry po samych gameplayach :)

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    film mi sie podobal i chetnie zagram, ale napewno nie w dniu premiery i najblizszym czasie, poczekam na spadek cen

Wczytywanie...

Poleć forum