1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Godzina z multiplayerem Black Ops.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Stifleer, Listopad 3, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Stifleer

Stifleer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Jest to godzinny filmik zrobiony przez Treyarch, z multiplayera. Jest tu jakieś zaniepokojenie. Czyżby perk trzeba kupić za każdym razem, gdy chcę się go użyć?
    Zapraszam do oglądania całego materiału, ale zwrócić uwagę na 8:00 do 9:00. Jest tam to o czym piszemy wyżej.
    Oto film(źródło modernwar.pl): YouTube - Call of Duty: Black Ops Multiplayer - GameSpot Now Playing

2. Lotnik421 Xbox One

3. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O dobra wiadomość :). Multiplayer zaczniemy grać od premiery 9 listopada..Czekamy. Jak narazie nie mam LIVE

4. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Opłata jednorazowa, resetują się pewnie dopiero po prestiżu. Koleś wbił dopiero 5 lvl, więc dlatego miał wszystko zablokowane.

5. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Cholernie nie mogę się doczekać, jeszcze tylko 5 dni :D Strasznie gość lami w tym filmiku.

6. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No film obejrzałem tak po troszku ale bardzo fajny:) Multiplayer wygląda na bardzo dobry.Teraz niewiem czy kupować BC2 czy uzbierać i kupić Black Ops'a:)

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ogór daj spokój z Bad Company 2, kiedy tutaj szykuje sie taki hicior... Call of Duty bierz! :DD
    Co do tematu to multi zapowiada się naprawdę bajerancko.

8. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Ciekawe czy w tym swoim zabidzonym Call of Duty będziesz miał chociaż jeden pojazd którym można poruszać się na multi, taki dźwięk i poczucie wojny jak w Battlefieldzie.. Oczywiście jest to pytanie retoryczne i od razu odpowiem żeby nikt nie musiał się pocić - Nie, Call of Duty nie dorówna Battlefieldowi Bad Company 2.

COD
    -Gorsza grafika
    -Brak modelu zniszczeń
    -Brak team playu tak *********go jak w BC2
    -Brak pojazdów
    -Brak dźwięku heh

Ogólnie COD to taka nafaszerowana skryptami zabaweczka dla dzieci które kupują tytuł na pudełku, a nie dobrą grę.

Pozdrawiam

9. DamiannPL

DamiannPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Monachium
    Wygląda bardzo dobrze..... proszę was strasznie wygląda ta gra graficznie i grywalnie po 15 minutach filmiku zygać mi sie zachciało

10. Veok

Veok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    I znów zaczyna się tu walka fanboyostwa BC2. Każdy ma swoje zdanie i nie zmuszajcie na siłę kogoś swoich racji.

11. diablo500

diablo500 Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No, byłeś na wojnie i pewnie wiesz jak to wygląda, szacun. A i zapomniałem,bez pojazdów w grze przecież nie da się grać, to szajs jakiś przecież wtedy i kpina.

12. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    widziales zołnierzy walczacych na 'polach walki' o wymiarach 4x4m? ja nie

13. MartiiPL

MartiiPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    jeszcze tylko 5 dni i akurat bedzie no life ;D Nom na tym filmiku typek troche lami ;d ale to jest sztuka gadać przez 1 godzine i grać :D

14. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    <ironia_on> to multiplayer jest oskryptowany ? 0.o pierwsze słyszę :) <ironia_off>

a tak btw. to ja już cisne po system linku od poniedziałku z węgrami, brytyjczykami, hamburgerowcami i powiem wam ... czuć klimat z cod4 :) wyskakujesz z ak74u i niszczysz każdego... wybitne :)

piękne jest jak się ma perka na no fall damage, wyskakuje (mowa o rzucie na glebę - przytrzymać B kiedy biegnie się sprintem) z okna domku w nuketown i zniszczyć ostatniego gostka, a później oglądanie tego na final kill cam :) piękne ^^

a co do fanboystwa ... Cod i BC2 to całkowicie inne gry ... małe mapy(Cod) - duże mapy (BC2)

i ludzie nie patrzcie tak na grafike, owszem jest mniej cartoon'owa od MW2 (przez co większosc pisze, że BO ma lipną grafe - to ich opinia) LICZY SIĘ GRYWALNOŚĆ, a Cod Black Ops ma tego feeeeest dużo :) Zresztą jak nie zagracie MULTI to się nie przekonacie.

Peace & Love.

p.s a co do fanboy'ów BC2. Szkoda, że nic nie piszecie o ArmA 2 ;) pewnie tej gry nawet nie znacie, ale tylko tam można poczuć wojne ;)

15. Paf9o

Paf9o Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Haters gonna hate...;]

16. MKS24

MKS24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie to grafa dobra . Ale i tak najlepsza z serii Cod jest Modern Warfare 1 ! :D

17. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grafa jest super przez kabel hdmi w obrazie Hd , kolory i piksle mam ostrzejsze i głębsze barwy i każdy szczegół jest bardzo dobry.

Gralem w single gra jest dynamiczna, nawet ma lepsze sterowanie bronią i jak widać nie mam zastrzeżeń do 60 FPS :)

Nie grałem w multi , jak narazie nie mam live.

Polecam Codzika BO dla każdego , gra jest lepsza od BC2 :)

Nie wiem jaka jest mapa w multi ? ale mapka w BC2 jest duża :)

18. skonio

skonio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Aleksandrów Ł.
    Tak mw1 był swego czasu pionierem jeśli chodzi o multi i singiel,ale powoli wypierają go inne gry.BC2 jeśli chodzi o multi jest super grywalny,mw2 troche mnie zawiodła,ale nie była taka zła,później się człowiek przyzwyczaił;] Tak jak ktoś napisał BC2 i BO to zupełnie dwie różne gry i nie ma co porównywać :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum