1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Goku i spółka na drugim zwiastunie Dragon Ball Z: Battle of Z

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 21, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Panowie z Namco Bandai oderwali się na chwilę od dewelopingu Dragon Ball Z: Battle of Z i przygotowali drugi trailer swojej gry. Na wideo czekają epickie pojedynki, kultowi bohaterowie i japońska, pełna ekspresji narracja. Totalny odjazd dla fanów sagi o Smoczych Kulach.

W DBZ: Battle of Z wybierzemy postać z 70 dostępnych bohaterów, po czym rzucimy się w wir rozpisanej na 60 misji fabuły. Deweloper pozwoli nam także na multiplayerową zabawę w 8 i kooperację, w ramach której szaleć może do 4 graczy. Wszystko w polewie znanych z ekranu ataków specjalnych i niemiłosiernie koszących pasek życia oponentów combosów.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    mam nadzieje ze przelama sie w koncu bo od lat im nie wycodzi nic z tego db. mogliby zrobic cos na wzor tenkaichi albo infinite world bo te czesci byly swiete

4. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Dobrą częścią było jeszcze "Raging blast 2" ale "ultimate tenkaichi" kompletna porażka niby system tworzenia swojej postaci dobry pomysł, widzę że kolejna owa część zmierza w stylu "tag team" jak na psp czyli duża szansa na skopanie następnej części ;/ niech się przełamią i zrobią coś co zachwyci w jakimś stopniu fana DB ;p

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Seria Dragon Ball stanęła niestety na dragon ball z budokai tenkaichi 3 na PS2. I w tę grę zagrywałem tygodniami.. Defakto dla tej gry i serii Yakuza kupiłem PS2 :)

@UP
    Masz racje będzie to tag team na stacjonarne konsole. Na psp nie podszedł mi jakoś tag team, gdzie historia itp itd. pozostała w tyle.. Niestety serial animowany/manga skończyła się już dość tak temu i brakuje jak widać nowych pomysłów. A nikt nie chce wkroczyć w rozwinięcie tego uniwersum.

Jakoś mało co słychać o Dragon Ball Online w Europie chociaż... Kiedyś tak bardzo wyczekiwałem tej gry..

6. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    @up
    Dragon ball online :d też czekałem nawet przez moment byłem "zdesperowany" to grałem po koreańsku czy ch*j wie jakiemu . ale nic nie dało się rozkminić ;/
    Tag Team na psp to była według mnie "padaka" i tyle w temacie co do tego, chociaż "Shin budokai another road" miało w jakimś ciekawy stopniu historię godnej uwagi (przynajmniej dla mnie ;p )
    Wiesz na mange/anime pomysły pewnie mają ale jeżeli to ma być w stylu battle of gods (tej nowej kinówki) to ja podziękuje, wolę sobie obejrzeć starą "Z" ;p z resztą widziałeś jak troszkę skopali GT, początek tej serii nuda nuda nuda... dopiero pojawienie się tsufula, super c17 i aż do końca z omega na czele to było coś w prawdziwym klimacie Dragon Ball'a a nie 30 odcinków szukania kul -.-
    I może dlatego mało kto chce się podjąć "kontynuacji" ponieważ opcja a) nuda pod koniec serii dopiero akcja. b) Będą iść pod publikę ( a tego nie chcemy) czyli pewnie z 10 nowych poziomów super saiyanów. c)Albo powstanie serii skopanej jak kai, i zakończenie gdzieś w środku bo po co dalej kontynuować historię ;/

Wczytywanie...

Poleć forum