1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gold 1 msc - konto

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez filemon, Czerwiec 17, 2016.

1. filemon

filemon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    potrzebuję się dowiedzieć jak działają te konta za 3 złote z allegro z msc subskrypcji gold. Widzę, że niektóre aukcje mają sprzedanych nawet 500 sztuk.
    Jeśli kupie takie konto to mogę pobierać gry z golda na swój profil czy są przypisane do tego zakupionego ?
    Grozi banem głównego konta czy tylko tego zakupionego ? Co wtedy z pobranymi z golda grami są blokowane czy zostają ? Mam część gier z czasów jak gold kosztował 100 :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ustawiasz takie konto jako domowe i grasz na swoim. Daje ci to tylko to ze możesz grać po sieci.

Lepiej jest kupić kod na 12mieś. i zgarniać co miesiąc gry.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry z golda przypiszą Ci się do konta kupnego, a nie Twojego. Jak Ci się gold miesięczny skończy na tym koncie to tych gier nawet nie uruchomisz, bo gry z golda działają tylko wtedy kiedy masz aktywnego golda. Takie konto możesz ustawić jako moja konsola domowa, ale tylko na Xbox One i daje Ci tyle, że każde konto na Twojej konsoli będzie mogło grać po sieci. Nic więcej. Nie wiem jak by to było gdybyś po miesiącu kupił nowe konto z goldem czy gry z poprzedniego Ci zaskoczą, czy jednak musi być to gold typowo kupiony na poprzednim koncie żeby gry odpaliły. Lepiej nie cebulić i kupić sobie golda 12-miesięcznego na swoje konto i gry z gwg mieć dla siebie :) MS może takie konta blokować, aczkolwiek wątpię żeby im się chciało :p

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Musi być konto na którym zostały pobrane. Jak kupiłem ONE z trzema grami pobranymi z GWG to mimo że mam golda na swoim, to do uruchomienia tych gier musiałem ustawić konsole domową z konta poprzedniego właściciela.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie zrozumiałeś co napisałam. Chodzi o to, że zakładając, że kupujesz cebulowe konto A za 4zł z allegro. Ustawiasz na nim moją domową konsolę. Grasz sobie po multi na koncie B. Oczywiście na koncie A zaklepujesz sobie gry z gwg i mija okres golda na tym koncie. W zwiazku z czym nasuwa sie pytanie czy zagrasz w gry z gwg np. na kontach A i B jesli kupisz cebulowe konto C, bo gry z gwg odpalają tylko jeśli gold jest aktywny. Po prostu czy musi być gold kupiony na koncie A żeby je uruchomić czy może być konto C z opcją domowej konsoli ;)

Edit: Już ogarniam, czyli musi być obojętnie jakie konto z goldem, bo gry odpalisz pod warunkiem, że sie posiada konto z licencją na gre z gwg :p

Ostatnia edycja: Czerwiec 17, 2016
  7. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    images (3).jpg

kuleczka91 lubi to.
  8. xpam89

xpam89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jak będę co miesiąc kupował takie konto za 4zl nie usuwając go to gry z gwg będą mi działały tylko że za każdym razem trzeba będzie przestawić dany profil na domowy?

9. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Teoretycznie tak, tyle że po co? To nie ma sensu, będziesz miał od groma kont i danych do zapamietania, to sie mija z celem.

Wczytywanie...

Poleć forum