Gold - bezpłatna miesięczna subskrypcja próbna

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam taki problem. Dodałem kartę do konta xbox, przez przeglądarkę wybrałem Gold - bezpłatna miesięczna subskrypcja próbna 0,00 zł w subskrypcjach mam że konto gold 2016-04-05. A na konsoli cały czas woła żeby wykupić xbox live gold.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Usuń profil z konsoli i pobierz ponownie powinno być ok

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie pomogło, na stronie microsoftu pokazuje subskrypcja xbox live gold Odnawiana dnia 2016-04-05. Na xbox one jak wchodzę w subskrypcje to wyskakuje dowiedz się więcej o koncie gold i że można wykupić za 29zł
 

MichalJot

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To jest subskrypcja próbna, nie pozwala ani na korzystanie z Deals With Gold, ani na pobieranie gier, które są darmowe w danym miesiącu. Możesz jedynie grać w sieci w gry, które już masz.
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fakt, że próbna na konsoli tak się zachowuje.
Ale bez problemu kupowałem w przecenie i pobierałem darmowe. Chociaż nie pamiętam czy robiłem to z konsoli czy z PC.
 

Boberson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja przy zakupie Xboxa Łan dostałem jak każdy z nową konsolą próbny miesiąc z goldem.
Nic nie stało na przeszkodzie żebym ściągał gry z GwG oraz kupił coś z DwG.
 

MichalJot

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja przy zakupie Xboxa Łan dostałem jak każdy z nową konsolą próbny miesiąc z goldem.
Nic nie stało na przeszkodzie żebym ściągał gry z GwG oraz kupił coś z DwG.
Zgadza się, ale to jest inny rodzaj subskrypcji. ;) Ten, który dostajesz przy zakupie konsoli to "pełnoprawny" Gold, a rychu8818 pytał o próbną miesięczną subskrypcję zamawianą na koncie przez www i ta druga właśnie tak działa, jak napisałem powyżej.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale mi nawet nie działa dołączanie i zapraszanie do grupy. Wyskakuje żeby dołączyć do xbox live gold
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na tej przez www też wszystko jest jak w normalnym goldzie. Gry z gwg itd też z tą różnicą że jest za free. Nie masz wyjścia jak kontaktować się z ms.
 

rathaniel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mi wszystko działało, tylko też nie pamiętam czy dodawałem chociaż raz gry GWG przez konsolę, czy zawsze przez www. Możesz grać online? Jeśli tak, to znaczy, że ten próbny miesiąc jest podobnie rozpoznawany jak zdrapka 14 dni :)
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie mogę grać online, nie mogę rozmawiać. Na stronie xbox.com w subskrypcjach niby gold jest a jak wchodzę przez przeglądarkę w games with gold i deals with gold wyskakuje dołącz do xbox live gold
 

rathaniel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To coś do dupy jest. Pisz do supportu na chat lub na twitterze.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobra już wszystko działa, nie wiem co się stało ale działa. Gry z golda dodane do kolejki rozmawiać też mogę. Dodawałem dzisiaj do konta EA access na 1 miesiąc ze zdrapki i chwilę później zaczął działać gold.
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wczoraj były problemy z xbox live to moze dlatego dopiero teraz ci zadziałało
 

Elmak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja z innej beczki czy mając wykupionego golda a wraz z zakupioną nową grą dostałem kod na 20 dni golda. Czy jak wpiszę kod to konto zostanie przedłużone o te 20 dni??
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja z innej beczki czy mając wykupionego golda a wraz z zakupioną nową grą dostałem kod na 20 dni golda. Czy jak wpiszę kod to konto zostanie przedłużone o te 20 dni??
Od kiedy na Xboxa są kody na 20 dni? o_O Co najwyżej to na 14, potem jest 30. Gold z trialem się nie sumuje i nie dasz rady tego kodu wbić, bo Ci wyjdzie, że masz komuś ten kod podarować, bo już masz aktywną subskrypcję :D Tego triala będzie można wbić dopiero jak Ci się skończy gold.
 

Elmak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Od kiedy na Xboxa są kody na 20 dni? o_O Co najwyżej to na 14, potem jest 30. Gold z trialem się nie sumuje i nie dasz rady tego kodu wbić, bo Ci wyjdzie, że masz komuś ten kod podarować, bo już masz aktywną subskrypcję :D Tego triala będzie można wbić dopiero jak Ci się skończy gold.
Taką promocję dostałem kupując dying light the following enhanced edition. W pudełku z grą jest kod na 20 dni golda, więc wiem co piszę.
 

amisz86

Użytkownik
Użytkownik
Taką promocję dostałem kupując dying light the following enhanced edition. W pudełku z grą jest kod na 20 dni golda, więc wiem co piszę.
Przeczytaj uważnie co jest napisane na kartce z kodem bo jest 2 dni :)
Chyba że jest błąd w druku to zrób zdjęcie i wrzuć .
 

Elmak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przeczytaj uważnie co jest napisane na kartce z kodem bo jest 2 dni :)
Chyba że jest błąd w druku to zrób zdjęcie i wrzuć .
Sorry :) moje niedopatrzenie, ale wracając do tematu microsoft daje taką możliwość, że jakieś promocyjne kody przedłużają subskrypcję golda już posiadaną??
 

amisz86

Użytkownik
Użytkownik
Sorry :) moje niedopatrzenie, ale wracając do tematu microsoft daje taką możliwość, że jakieś promocyjne kody przedłużają subskrypcję golda już posiadaną??
Tylko kody na 30dni i 3 i 12 miesięcy się sumują.
Pozostałe to triale i nie sumują się
 

Do góry Bottom