1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gold, co misięczne gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Izuna, Grudzień 1, 2013.

1. Izuna

Izuna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko, wyczytałem gdzieś że jak sie ma golda to co miesiąc dostaję sie 2 gry darmowe. Ale to czy je się wybiera ? Czy są wybrane dla wszystkich jednakowe ? I czy trzeba mieć rocznego golda czy np 6miesięcy wystarczy ? I czy wgl takie coś jest ? Możecie mi coś o tym opowiedzieć ? ;>

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    2 gry na miesiąc, gra zmienia się 15-16 dnia miesiąca. Każdy dostaje ta sama grę do ściągnięcia.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miesięcznie możesz pobrać 2 gry, są one ustalane przez M$ (najczęściej są to najlepiej oceniane gry Arcade). W tym miesiącu są to Gears of War, Shoot Many Robots.
    Możesz korzystać z tego programu (Games with Gold), jeżeli posiadasz abonament Xbox LIVE Gold.

5. rafalgcw

rafalgcw Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Musisz mieć golda, minimum na 1 miesiąc. Kody 2 dniowe nie dadzą Ci możliwości pobrania.

Sent from my Lumia 520 using Tapatalk.

Wczytywanie...

Poleć forum