Gold czy Gra

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam, wiem, że pytanie trochę z d*** wzięte, lecz postanowiłem wrócić do Xboxa po dłuższej przerwie.
I nie wiem czy lepiej kupić na początek Golda na 12 miesięcy (120zł) i grać w gry z Games with gold licząc, że coś dobrego będzie nawet pokroju Sleeping Dogs oraz grając w multi BF3 czy jednak zainwestować w jakąś gierke GTA V (220zł) Metro Last Night czy nawet WRC 4 która mimo tego jaka jest przypadła mi do gustu. ;)
Doradzi ktoś ? ;)
PS Działa jeszcze ten sposób na triale z japońskiej demówki Monster Hunter ? :)
PS2 Jak zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie. ;)
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
GTA V nówkę spokojnie kupisz za ~170. Całkiem dobra gra, jeżeli lubisz tego typu gry to możesz kupić. Ja bym ci polecał kupić golda np. na 3msc. Nie nastawiaj się tylko na gry z GWG, bo może teraz dali taki tytuł a w kolejnych miesiącach będzie jakiś crap..
Ten sposób na kody 48h już nie działa.
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
W sumie bardziej się na tego Golda nastawiłem niż kupno gry. Zawsze chociaż te 24 gry do roku darmowe a i w BF3 można pograć. ;) Namyślę się jeszcze.
A za Wiedźmin 2 (Pudelko, podręcznik gracza, 3 płyty) w bdb stanie + TDU2 w bdb stanie + BF3 bez online passa ile bym dostał w empiku, lub ewentualnie w komisie. Bo nie wiem czy uda mi się je wymienić na coś lepszego czy już normalnie gre zakupić. :D
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja bym proponował wystawić je na Allegro, a kasę wydać na coś nowego :)

Wiedźmin z 40 zł
TDU2 30-40
BF3 również.
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
A co proponujecie w miarę ciekawego i nie zbyt starego ?
Opłaca się coś z tego brać poniżej ? Wszystkie gry nowe. ;)
GRID 2 za 99zł
Far Cry 3 za 69zł
CoD Black Ops 2 za 69zł
Lub proponujecie jakąś gre tak do ~150zł bo niestety finanse nie pozwalają drożej. ;)
 
J

jas8115

Guest
A co proponujecie w miarę ciekawego i nie zbyt starego ?
Opłaca się coś z tego brać poniżej ? Wszystkie gry nowe. ;)
GRID 2 za 99zł
Far Cry 3 za 69zł
CoD Black Ops 2 za 69zł
Lub proponujecie jakąś gre tak do ~150zł bo niestety finanse nie pozwalają drożej. ;)
Na singla genialne far cry, na multi cod:bo 2, obie mają dobre ceny jak za nówki.
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Far Cry 3 bardzo fajna gra, multi i single. Grid 2 słyszałem, że dobre wyścigi, ale niby forza lepsza. Black Ops 2 Single fajnie się strzela ( nie wiem jak fabuła, bo mi kupili po francusku :( ) i zombie bardzo fajne. A tak to dobra gra do 150zł to forza motorsport 4 lub horizon.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Forza 4 to 6 dych :D
Pojade na galerie i wtedy ostatecznie zadecyduje. Dzięki za odpowiedzi, temat do zamknięcia. ;)
 

Do góry Bottom