1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gold czy Gra

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dominus PL, Styczeń 27, 2014.

1. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Witam, wiem, że pytanie trochę z d*** wzięte, lecz postanowiłem wrócić do Xboxa po dłuższej przerwie.
    I nie wiem czy lepiej kupić na początek Golda na 12 miesięcy (120zł) i grać w gry z Games with gold licząc, że coś dobrego będzie nawet pokroju Sleeping Dogs oraz grając w multi BF3 czy jednak zainwestować w jakąś gierke GTA V (220zł) Metro Last Night czy nawet WRC 4 która mimo tego jaka jest przypadła mi do gustu. ;)
    Doradzi ktoś ? ;)
    PS Działa jeszcze ten sposób na triale z japońskiej demówki Monster Hunter ? :)
    PS2 Jak zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    GTA V nówkę spokojnie kupisz za ~170. Całkiem dobra gra, jeżeli lubisz tego typu gry to możesz kupić. Ja bym ci polecał kupić golda np. na 3msc. Nie nastawiaj się tylko na gry z GWG, bo może teraz dali taki tytuł a w kolejnych miesiącach będzie jakiś crap..
    Ten sposób na kody 48h już nie działa.

1 osoba to lubi.
  4. Dominus PL

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    W sumie bardziej się na tego Golda nastawiłem niż kupno gry. Zawsze chociaż te 24 gry do roku darmowe a i w BF3 można pograć. ;) Namyślę się jeszcze.
    A za Wiedźmin 2 (Pudelko, podręcznik gracza, 3 płyty) w bdb stanie + TDU2 w bdb stanie + BF3 bez online passa ile bym dostał w empiku, lub ewentualnie w komisie. Bo nie wiem czy uda mi się je wymienić na coś lepszego czy już normalnie gre zakupić. :D

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja bym proponował wystawić je na Allegro, a kasę wydać na coś nowego :)

Wiedźmin z 40 zł
    TDU2 30-40
    BF3 również.

1 osoba to lubi.
  6. Dominus PL

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    A co proponujecie w miarę ciekawego i nie zbyt starego ?
    Opłaca się coś z tego brać poniżej ? Wszystkie gry nowe. ;)
    GRID 2 za 99zł
    Far Cry 3 za 69zł
    CoD Black Ops 2 za 69zł
    Lub proponujecie jakąś gre tak do ~150zł bo niestety finanse nie pozwalają drożej. ;)

7. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na singla genialne far cry, na multi cod:bo 2, obie mają dobre ceny jak za nówki.

1 osoba to lubi.
  8. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Far Cry 3 bardzo fajna gra, multi i single. Grid 2 słyszałem, że dobre wyścigi, ale niby forza lepsza. Black Ops 2 Single fajnie się strzela ( nie wiem jak fabuła, bo mi kupili po francusku :( ) i zombie bardzo fajne. A tak to dobra gra do 150zł to forza motorsport 4 lub horizon.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  9. Dominus PL

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Forza 4 to 6 dych :D
    Pojade na galerie i wtedy ostatecznie zadecyduje. Dzięki za odpowiedzi, temat do zamknięcia. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum