1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GOLD LIVE - przedłużenie , czy można?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez crash5, Marzec 21, 2011.

1. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam XBOX GOLD darmowy (próbny) i tu pytanie , czy mogę sobie wykupić Golda na 3 miechy i już go wklepać i jak to będzie naliczane? Co będzie pisało w profilu , że nadal darmowy ale do któregoś tam miesiąca? Czy taka opcja nie skraca okresu o jeden miesiąc właśnie o ten próbny? Z góry THX za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli wklepiesz kod na 3 miesiące, doda on tobie do tego próbnego co ci jeszcze został kolego ;)

4. M3TH22

M3TH22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    INOWROCŁAW
    Ja też tak zrobiłem miałem jeszcze kilka dni darmowego wklepałem kod i mi po prostu przedłużyło o jeszcze 3 miesiące

5. crash5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzwoniłem do Pana który sprzedaje te GOLDY i mówił , że ten próbny znika , bo mi niechodzi o to , że przedłużam zdrapkę zdrapką tylko chciałem kupić GOLDA i wklepać go , żeby dodał mi do tego próbnego bo konsole kupowałem kilka dni temu i o ten próbny mi chodzi. Więc jaka wasza rada/opinia?

6. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Dziwne, mi z tego co pamiętam to przedłużyło. To radze np. kupić teraz a gdy będzie do końca z 2-3 dni to wklepać kodzik ^^

7. crash5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No ludzie ale jaja , właśnie wróciłem do domu od kumpla i pisze , że okres próbny mi wygasł a miałem jeszcze do 19 kwietnia. O co biega??? Spotkał się ktoś z czymś takim?

8. pawelhenryk

pawelhenryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    musiałeś coś pomylić.

Poza tym, powinieneś dostawać komunikaty o zblizającym się końcu prolongaty - mnie co pewien czasy wyskakuje nawet przy logowaniu do XBL na konsoli

9. mr.yaro

mr.yaro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja zrobiłem tak: zalogowałem się przez konsolę do Live'a, tam dostałem miesiąc próbny tak samo jak Ty. Tydzień przed wygaśnięciem dostałem maila, że kończy mi się okres próbny i jak chcę dalej mieć Golda, to mam doładować, obojętnie czy od razu czy później, bo to się "dodaje" do okresu próbnego. Tak zrobiłem, doładowałem sobie 3 m-ce i śmiga.
    Nie wiem dlaczego tak się Tobie stało. Sprawdź na stronie Windows Live ID, tam masz wszystkie informacje co do konta. Dziwne, że miesięczny okres próbny wygasł Ci po kilku dniach. Jeżeli kupiłeś nową konsolę i zalogowałeś się przez nią do Live'a i masz jazdy jakieś, to zadziałaj w MS - napisz do nich maila co jest nie tak, a powinni pomóc.
    Powodzenia

Wczytywanie...

Poleć forum